Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bastards překonali v 9. lize Znojmo magickou stovku

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaZnojmo9.liga6.hrací den

Závěrečný hrací den sice nebyl pro přímého postupujícího úplně povedený, z prvních tří utkání brali Bastards jednu výhru a to jen proto, že se soupeř ke hře nedostavil, pak přeci jen zabral a ze zbylých dvou zápasů vybojoval devět bodů. Jeho celkový zisk se zastavil na čísle 104, což bude jistě patřit k nejvyšším číslům ze všech lig ve Znojmě. Jedno prvenství 9. lize zřejmě připadne, a sice největší rozdíl mezi prvním a druhým mančaftem tabulky, Sparkles totiž za svým protivníkem zaostali o 22,5 bodu, třebaže se jim poměrně dařilo. Prohráli jen v jednom případě, z ostatních duelů vyšli jako vítězové, pročež získali sedmnáct bodů a díky tomu postupují do baráže na úkor Vémyslic. Ty měly před závěrečným HD vše ve svých rukou, před Sparkles držely náskok 2,5 bodu, ve finále však stejný počet bodů na soupeře ztratily. Venezuela sice začala 6. kolo dobře, těsně podlehla Vémyslicím, pak porazila Sparkles a odnesla si pět automatických bodů z duelu s Pašáky, jenže ve zbylých dvou kláních nebodovala a šance na baráž byla rázem pryč. Tabulku uzavřeli Pašáci, jež v závěrečných bojích chyběli, a Okurka Ocen Team. Hráči posledně zmíněného mančaftu však zaslouží pochvalu, neboť navzdory tomu, že už nemohli nikam postoupit, body zadarmo nerozdávali, ba naopak. K automatické výhře 5:0 přidali ještě jedno vítězstvím stejným poměrem, poté vyhráli dvakrát 4:1 a jen v jednom případě soupeři podlehli a to ještě těsně 2:3. Po zásluze se tak stali týmem HD, Václav Nahodil navíc získal díky 189 bodům cenu za nejvyšší nához dne. 

Ostatní statistiky ovládl Jakub Holík ze Sparkles, jenž odehrál všechny duely a docílil průměru 163,50 bodů, svým barvám pak pomohl třiadvaceti body.

To u žen byla situace jiná, s průměrem 148,41 byla nejlepší Jůlča Pejchalová z Venezuely, její spoluhráčka Dominika Paličková dosáhla 162 body nejvyšší náhozu a nejvíce body do tabulky přispěla Michaela Makovická z Vémyslic, a to sedmnácti.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz