Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bachaři se po dramatické koncovce v 7. lize Znojmo radují z postupu

23. ročník 2022jaro 2022střední & jižní MoravaZnojmo7.liga6.hrací den

Ze závěrečného hracího dne si odnesli Bachaři jednu maximální výhru, tři vítězství 4:1 a pouze v jediném případě odcházeli poraženi. Do tabulky tak získali 18,5 bodu, díky čemuž se s celkovým 92,5 bodovým ziskem vyšvihli na první příčku, kterou už neopustili. Velmi napínavý byl souboj o druhé místo, Babicovy kuželky měly před 6. hracím dnem vše ve svých rukou, ovšem závěr jim vůbec nevyšel, vybojovaly jen jedenáct bodů a v konečném zúčtování obsadily až třetí pozici, za Bachaři zaostaly o 3,5 bodu, za druhými Klikaři o pouhého 0,5 bodu. Klikaři si z posledního kola odnesli bodů patnáct a především pak s přehledem zvládli možná nejdůležitější duel s Babicovými kuželkami, které porazili 4:1. Čtvrté místo zaručující účast v 7. lize i pro podzim si se 70,5 body zajistil Darm, jenž vybojoval sedmnáct bodů, což byl druhý nejvyšší bodový zisk hracího dne, také jeho hráči zvítězili v jednom případě 5:0, jinému celku se to už nepovedlo. Valda Gang doplatil na absenci v 5. kole, příliš mu tak nepomohlo, že jako jediný dokázal poradit vedoucí mančaft, na Darm ztratil 9,5 bodu. Do baráže půjde se So Whaty, kteří ani zdaleka nenavázali na svůj parádní výkon, kterým se prezentovali před třemi týdny.

Bořivoj Klika uhájil s průměrem 173,77 pozici nejlepšího jednotlivce, nejužitečnějším hráčem se stal Dominik Bulín z Darmu, který z třiceti mačů získal svému týmu dvacet bodů. 208 bodů byl nejvyšší nához dne a patří dalšímu Klikaři, a sice Martinu Věchetovi.

Ženy okralovala Babicova kuželka Pavla Divišová díky průměru 144,17 bodů, do tabulky získala šestnáct bodů a její nához tentokrát činil 159 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz