Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

A máme dobojováno!

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Strašnice4.liga4 hrací den

4. liga v pražských Strašnicích má za sebou jarní část 25. ročníku ABL ligy a v dobrém rozpoložení a Českým nároďákem v zádech padlo několik skvělých výkonů.
Ale celkové pořadí zůstalo nakonec beze změn, jediné kde se to měnilo bylo na posledních příčkách a to protože tým Domácí na poslední kolo nedorazili a nemohli tak zabojovat o lepší umístění a skončili tak poslední s 24,5 body a dali šanci týmu Re(s)tardi aby nabrali nějaké body a průměr a porvali se o to, aby udrželi 4. ligu s 43 body a průměrem 472,60 bodů by to možná mohlo vyjít. Budou si porovnávat své průměry s druhým týmem 5. ligy. Čtvrté místo celkově patřilo týmu Na Pohodu, kteří o pouhý bodík nakonec předčili (44) Re(s)tardy a mohou být tak v klidu zůstávají ve 4. lize. Jdeme na stupně vítězů, třetí místo si nakonec pro sebe uhrál tým Ovce B, kteří získali 47 bodů, druhé místo se 65,5 body měl na starost tým Herdek a první tým, který bude postupovat rovnou do 3. ligy je tým Badabum, který během 2 let se dostal ze 7. ligy až do ligy třetí a získali parádních 76 bodů a nedali tak svým soupeřům šanci.
Individuální výkony znovu ovládl Havelka Michal z týmu Herdek, který s neskutečným průměrem 204,55 bodů a získanými 18 body z 20 možných se stal jak Nejlepším hráčem skupiny, tak Nejužitečnějším hráčem skupiny. Nejlepší ženu skupiny však vyhrát nemohl a to opanovala Dvornáková Táňa z týmu Ovce B s průměrem 170,25 bodů. Týmový výkon ovládli kluci z Badabum,   neskutečných 630 bodů naházeno celkem za jednu hru tomu už se říká opravdu výkon.

Tak to by bylo pro jarní část 4. ligy vše a sejdeme se zas po prázdninách na podzimní části.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz