7. ABL Tišnov zná svého vítěze!

Historie18.ročník 2017jaro 2017střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7 liga6.hrací den

Dohráno má už 7. ABL Tišnov, která si svůj finálový hrací večer odehrála dne 24.5.2017 na centru Xbowling Tišnov.  Do posledního kola, nebylo rozhodnuto o vítězi, jelikož na prvních dvou příčkách byla bodová remíza s 98 body. Lídři tabulky, týmy Esbiča a Pohoda, hráli poslední hru proti sobě a po odehrání jsme znali vítěze.

Tabulka po finálovém večeru 18. ročníku 7. ABL Tišnov. První místo si nakonec urval tým Esbiča (102 bodů), který svou výhru během noci ztratil, druhé místo si s klidem vybojoval tým Pohoda (99 bodů), který by si výhry určitě vážil víc a soudek s pivem by střežil jako oko v hlavě, na třetím místě se s láskou v srdcích umístili Srdcaři (96,5 bodů), čtvrté místo obsadil tým RAPO (80 bodů), páté zavirované místo patří týmu Trojský kůň (38,5 bodů) a na šestém místě skončil For Fun Tišnov (34 bodů).

Celkové statistiky: Z celkových statistik vyšel nejlíp Miroslav Breburda (Pohoda), který měl nejvyšší nához ligy (209), nejvyšší průměr (168,17) a stal se také nejužitečnějším hráčem, jelikož získal pro svůj tým 25 bodů. V neoceňované a speciálně kvůli němu vymyšlené kategorii „věčně druhý“ skončil na kupodivu prvním místě Jiří Gloss (Esbiča), který byl druhý téměř ve všem. O to záhadnější je, jak jeho tým mohl skončit na prvním místě. Mezi ženami se nejlépe dařilo Pavlíně Procházkové (RAPO) s náhozem 201 a průměrem 138,58. Nejužitečnější hráčkou byla Petra Musílková (Pohoda), která získala 18 bodů.

18. ročník 7. ABL Tišnov nám vítězstvím Esbiči končí, ale ABL ještě nekončí! Přihlásit se můžete na Mistrovství Tišnova.

Děkujeme Vám za účast v jarní části 18. ročníku Amatérské Bowlingové Ligy a těšíme se na Vás na podzim!