6. liga ve Strašnicích už také zná své vítěze.

Historie18.ročník 2017podzim 2017Praha/střední ČechyXbowling Strašnice6 liga4 hrací den

Vítězem skupiny se stali borci večera z Jidajas, kteří před posledním hracím dnem byli na druhé příčce, ale díky hezkým hrám v posledním hracím kole si odnáší vítězství s 72,5 body a průměrem 433,28 bodů. Na druhém místě BUS Team C s 64 body a nejvyšším průměrem skupiny 448,63 bodů. Na třetím místě Plynový koule s 63 body a průměrem 440 bodů. Čtvrtou příčku si vybojovali Akta X ze Strašnic s 60,5 body a průměrem 429,50 bodů. Na páté příčce Honey Bowlers s 56 body a průměrem 426,04 bodů. Na šesté příčce Hippobowlingus s 52 body a průměrem 412,79 bodů. Na poslední příčce skončili bohužel Vinaři de Strašnice B s 52 body a průměrem 422,83 bodů. Na posledních dvou příčkách byl stejný počet bodů ale o pořadí dále rozhoduje vyšší skore, kteří činilo jen 100 bodový rozdíl.

Večer byl klasicky zakončen vyhlašováním všech jednotlivých soutěží. Takže někdo s každého týmu si snad něco odnesl.

Všem bychom velice rádi poděkovali za účast a těšíme se na jarní část ABL.