6. liga Tišnov už nám jede na plné obrátky

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga1. a 2.hrací den

2. hracím dnem pokračovala 6. ABL Tišnov, která měla drobný rest z prvního kola, kdy za neúčasti týmu REBEL bylo odehráno neúplné kolo, takže své zápasy dohrál REBEL v přestávce mezi 1. a 2. HD. Vítězem 1. kola se stali Úsušáci. Vítězem druhého kola se stali Šviháci, kteří se stali vedoucím týmem, který má i drobný náskok.

Po prvním kole se na vedoucí pozici umístili Úsušáci, kteří získali 18 bodů. Nejlepším hráčem prvního kola byl Renda Pek (Odpadlé Lamy), který naházel průměr 170,25. O nejvyšší nához se postaral Zdeněk Koloc (Odpadlé Lamy), který zahrál 234. Nejužitečnějším hráčem prvního kola byl Jarda Procházka (Šviháci), který získal všech pět bodů. O nejvyšší týmový průměr se postarali Úsušáci, kteří zahráli průměr 466,80. O nejvyšší týmový nához se postaraly Odpadlé Lamy, které zahráli 566.

Na výsledky po prvním kole se můžete kouknout níže, nicméně následuje rekapitulace druhého kola.

Druhé kolo se nejlépe vyvedlo Švihákům, kteří s celkovým ziskem 18 bodů poskočili na vedoucí příčku tabulky. Hráčem kola byl Petr Toufar (Trojský kůň), který zahrál průměr 180,60. Petr zároveň zahrál nejvyšší nához 211, který ale zahrál ve stejné hře i Ivo Koláček (Šviháci). Nejužitečnějším hráčem byl Petr Toufar a Zdeněk Hurt (Šviháci). Oba získali pro své týmy všech pět bodů. Šviháci se postarali o nejvyšší průměr 457,80 a nejvyšší nához kola 503.

Druhé kolo je za námi. Výsledky máme kompletní, a tak v klidu můžeme dohrát první polovinu jarní části 6. ABL Tišnov, jejíž 3. kolo je na programu 1. dubna v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.