Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

4. ligu v Xbowlingu ValMez rozjeli nejlépe DRAVCI

21.ročník 2020jaro 2020severní MoravaXbowling ValMez4.liga1.hrací den

Xbowlingu ValMez pokračovala ABL i ve středu 11. března 2020. Tentokrát si svůj úvodní hrací den naplánovala 4. liga. A že to byl parádní večer. Tentokrát se nehledaly žádné ukryté cizí předměty tam, kde by neměly být, a tak měla liga švih a spád. A výsledky? O překvapení nebyla nouze, to ostatně můžete posoudit sami.

Úvodní večer vyšel nejlépe týmu, který si musel 4. ligu vybojovat v baráži. DRAVCI (19 b.) neprohráli jediný zápas, o svém triumfu rozhodli v závěrečném přímém souboji o čelo tabulky s Náhradníky a svou pozici lídra pak podtrhli vynikajím průměrem. K číslu se dostaneme ve statistikách kola. Velmi dobře zahráli také NÁHRADNÍCI (16 b.), kteří, jak je zřejmé z předchozího řádku, bojovali o vedení až do závěrečného zápasu a i přes prohru je jim odměnou průběžné druhé místo. O pouhý bodík zpět máme na třetím místě další příjemné překvapení a to HRNČÍŘE (15 b.). Přejeme jim, ať jim forma vydrží po celou sezonu. A jsme u druhé poloviny tabulky. Tady se nachází týmy, s kterými se spíše počítalo v herní polovině tabulky, ale samozřejmě, je to teprve první kolo a po druhém může být vše úplně jinak. Na čtvrtém místě jsou BEZEJMENÍ MÍŠENCI (11 b.), se stejným počtem bodů jsou nyní páté TŘI GRÁCIE a až na samém konci tabulky se na šestém místě krčí ODERSKÁ BANDA (3 b.).

A můžeme si shrnout statistiky kola. Hráči večera se stali Michal Jajtner (Dravci) s hodně pěkným průměrem 197,00 bodu a ziskem 5 bodů a Nela Capilová (Náhradníci) s průměrem 169,20 bodu. Nejvyšší nához 211 bodů si připsal Mira Jiříček (Dravci). Týmové statistiky ovládli díky nejvyššímu náhozu 578 bodů a hlavně parádnímu celovečernímu průměru 552,20 bodu vedoucí DRAVCI.

A to je z úvodního hracího dne 4. ligy vše. K druhému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme ve středu 25. března 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz