Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

4. liga zamířila na svůj třetí hrací den.

24. ročník 2023podzim 2023Praha/střední ČechyXbowling Strašnice4.liga3 hrací den

V pondělí večer po změně času se odehrálo 3. kolo 4. ligy v pražských Strašnicích. Naštěstí všichni si přeřídili čas správně a tak se mohlo začít. Nejlépe se vedlo týmu, který vyhrál i minulé kolo tým Herdek s 18  body byl první a dělá tak vše proto aby stáhl manko, které se nastřádal hned první kolo. Druhé místo patřilo týmu Domácí o pouhý 1 bod (17) skončili za svým soupeřem o celkové první místo a drží si tak 2 bodový náskok do posledního hracího dne. Třetí pozici poslední "medailovou" obsadil tým Lama, který se konečně po dvou kolech zmátořil a skončil na pomyslné bedně s 13  získanými body. Celkově jim pak pořád náleží zatím poslední místo s 30 body. Čtvrtý tým s 12  body byl tým Re(s)tardi, kteří se drží pohodově ve středu tabulky na třetím místě s 36 body, ale zatím jen o průměr, jelikož na čtvrté pozici celkově je tým Jimato, který před tímto hracím dnem okupoval první místo, ale třetí hrací den se jim stal osudný a když získali pouhých 7 bodů a skončili tak na posledním místě, propadli se až na čtvrté místo v celkové tabulce. Tým Ovce B skončil na páté pozici s 8 body a náleží jim stejně umístění i v celkové tabulce s 35 body před posledním hracím dnem.
Maximální nához třetího hracího dne předvedl Havelka Michal z týmu Herdek, když naházel 229 bodů a odnesl si i nejlepšího hráče třetího hracího dne s průměrem 195,00 bodů.
Nejlepší žena byla opět Táňa Dvornáková z týmu Ovce B s průměrem 147,80 bodů.

Jak je vidět tato liga je pořád vyrovnaná a před posledním hracím dnem není nic jasného. Budeme se tedy těšit jak to tady celé dopadne, kdo bude ten štastlivec a postoupí do 3. ligy a kdo poražený a bude sestupovat do nižší tedy 5. ligy.

To bylo pro 3. Hrací den vše a těšíme se na poslední 4. Hrací den, který proběhne 13.11..

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz