4. liga v pražských Strašnicích je dohrána.

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyXbowling Strašnice4.liga4 hrací den

4. liga ABL v Xbowling Strašnice hlásí svůj konec pro tento rok. Čtvrtý hrací den a zároveň poslední nabídl zajímavé výkony. Na prvním místě skončil tým Vypnout Zapnout, když získali 19 bodů na druhém místě skončil tým Domácí se 14 body a na pomyslné bedně skončil tým Ovce B s 13 body.
Individuální výkony opanoval pan Havelka Michal z týmu Herdek, když získal nejvyšší nához 228 bodů a také měl nejlepší průměr ze všech a to neuvěřitelných 196,4 bodů. Nejlepší tým s náhozem 602 bodů byl tým Domácí.

Absolutním vítězem se však stal tým Herdek, který do poslední chvíle všechny napínal, ale nakonec ve správný moment zabrali a získali tak prvenství ve skupině se získanými 62 body. Na druhém místě skončil tým Vypnout Zapnout s 59,5 body, který měl pomalý začátek, ale pak už našli správný směr a hráli výborně. Poslední místo na bedně ukořistil tým Domácí s 51 body, čtvrté místo patří týmu Re(s)tardi, když zaváhali o pouhý půl bodík a získali 50,5 bodu, páté místo obsadil tým Ovce B s 45 body a na posledním místě tým Lama s 32 body. Nejlepším hráčem skupiny byl pan Havelka Michal z týmu Herdek, který přinesl pro svůj tým 17 bodů z 20 možných.
Děkujeme za hezké výkony a těšíme se zase na jaře 2023.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz