3. ligu Tišnov vedou po úvodním HD Šavlozubé kuželky

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga1.hrací den

Nejvyšší „domácí“ soutěž, tedy 3. ABL Tišnov odehrála svůj 1. HD. Dostavení si daly na našem centru jedny z nejzkušenějších tišnovských týmů. Konkurence týmů se očekává veliká, neboť právě z této soutěže se draftuje nejvíce hráčů na hostování do první a druhé ligy. Vítězem prvního kola se staly Šavlozubé kuželky.

I když hned první kolo vyhrál tým Šavlozubých kuželek, tak o vítězství kola bojovaly i další dva týmy. První místo tedy patří Šavlozubým kuželkám (19 b.). Druhé místo obsadili pánové z Gule Boys (18 b.). Třetí místo drží prozatím SCORE KING (16 b.). Čtvrté místo náleží Weapon X (10 b.). Páté místo obsadil nováček soutěže Bowling Darts Rubín (7 b.). Šesté místo patří zatím Doubravníku (5 b.), ale ten nehrál v plné sestavě, takže věříme, že další večer soupeřům přitíží. Celkově hodnotíme 3. ABL Tišnov jako vyrovnanou skupinu, ačkoliv tomu průměry některých týmů úplně neodpovídají, ale taková první kola zkrátka jsou J .

Nejlepším hráčem večera byl Jirka Staněk (Šavlozubé kuželky) s průměrem 198,40. O nejvyšší nához kola se postaral Martin Jakubčík (Šavlozubé kuželky), který v jedné hře zahrál 246. Martin byl zároveň nejužitečnějším hráčem, neb jako jediný uhrál všechny své body. Jedinou ženou kola byla Verča Dufková (BDR), takže je to zároveň nejlepší žena kola. Týmově pak nejvíce zahráli Gule Boys. Jejich průměr byl 535,00 a nejvyšší nához 589.

První kolo 3. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď druhé kolo, které je naplánováno na 25. 9. 201918:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!