3. liga v Žilině pokračovala druhým hracím dnem

24. ročník 2023podzim 2023severní MoravaŽilina3.liga2.hrací den

V pondělí 16.10.2023 se v Bowling Academy odehrál druhý hrací den 3. ligyŽilině, který zamíchal celkovými výsledky.

První místo si od začátku večera udržoval tým Reštauračné typy. Po vítězství 5:0 nad APVV se hráči tohoto týmu rozhodli dál vyhrávat a s aktuálním počtem 37 bodů se probojovali před Lasard, který se propadl až na třetí místo s celkovým počtem 28 bodů. Na druhém místě máme nyní Hoblik Team, který má jen o půl bodu víc než Lasard a to 28,5. Na čtvrtém místě je tým VKV 50 (21 b.), na pátém místě je Revit (20,5 b.) a na šestém místě je APVV (15 b.). Nejlepší nához večera 599 bodů a nejlepší průměr 544,60 bodu byl z dílny týmu Reštauračne typy.

Hráčem večera byl Bohuš Valíček (Reštauračné typy) s průměrem 194 bodů, nejvyšším náhozem 243 bodů a ziskem všech 5 bodů. Nejlepší ženou byla Zuzka Komadová (Lasard) s průměrem 141,8 bodu, nejvyšším náhozem 160 bodů a ziskem 4 bodů.

Tento večer byl opravdu velmi zajímavý, hlavně z důvodu neočekávaných změn v pořadí a uvidíme, jak to dopadne příště. Třetí kolo se v Bowling Academy hraje 1.11.2023 (středa) od 18:30 hodin. Všem zúčastněným hráčům děkujeme a těšíme se na další skvělé výkony. Ať to padá.