3. liga Tišnov jde do finále a máme se na co těšit

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga5.hrací den

Předposlední večer základní části odehrála 3. ABL Tišnov 12. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Takto povedený a napínavý závěr si třetí liga určitě zaslouží. Díky 5. večeru se totiž tabulka zcela přeorganizovala a finálový večer tak bude velice atraktivní podívaná. Páté kolo se nejlépe vyvedl týmu Kartep, který získal neskutečných 26 bodů.

Kartep se díky tomuto vítězství vyšvihl na první místo, ačkoliv v minulém kole byl ještě na čtvrté pozici. Jak tedy dopadne finálový večer, a kdo skončí na bedně, to teď nelze absolutně předvídat.

Hráčem kola byl Matěj Šimeček (Kartep), který zahrál průměr 198,17 a jako jediný uhrál všech šest bodů, takže se stal nejužitečnějším hráčem. O velice hezký nejvyšší nához kola se postaral Tomáš Kubelka (Weapon X) který zahrál parádních 275. Týmově se pak nejlépe dařilo vítězi HD týmu Kartep, když tento tým zahrál průměr 543,33 a nejvyšší týmový nához 579.

Předposlední kolo 3. ABL Tišnov je za námi. Poslední, finálový večer nás čeká 26. listopadu18:30. Je to finálový večer, takže počítejte s tím, že bude o chvilku delší. Budeme se na Vás těšit.