3. liga H ve svém druhém hracím kole zavítala na hernu Xbowling Strašnice.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy3.liga3.liga H2 hrací den

Ve středu v podvečer dorazila do pražských Strašnic 3. liga H, aby odehrála svůj druhý hrací den a dostala se tak do poloviny jarní části 25. ročníku ABL.
Výkony všech týmu byli hodně vyrovnané a taky se to projevilo na konečné tabulce kdy rozdíl mezi prvním a posledním místem byl 5 bodů. Nejlépe se přizpůsobili místním podmínkám tým Padám Padám, kteří v prvním kole skončili na posledním místě a tentokrát se jim podařilo obrátit tabulku naruby a skončili tak první se 16 ti získanými body, druzí skončil tým Vyhrát Zapnout ti získali 14 bodů, třetí místo patřilo týmu SEMTAMSTRIKE s 12 ti body a teď se stalo něco nevídaného, kdy poslední tři týmy si rozdělili 4. až 6. místo ze stejným počtem bodů (11) a rozhodl jen daný průměr družstva, týmy Se Lvíčkem Na Prsou, Marťani a Cobra Team.
Největší nához druhého hracího dne předvedl pan Uher Dušan z týmu SEMTAMSTRIKE a nejlepší průměr měl pan Havelka Michal, který zde pouze hostoval za tým Padám Padám a uzmul si ho pro sebe nejlepší průměr 183,60 bodů. Nejlepší ženou byla Hladíková Marie, která zde také pouze hostovala za tým Marťani a předvedla krásné hry, které ji přisoudili průměr 161,80 bodů.
To by bylo pro druhé hrací kolo vše, budeme se těšit na další kolo v pořadí už třetí, které se odehraje 29.4.2024 na herně Xbowling Prosek.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz