2. liga nám pomale finišuje a postup má jistý CK Apollon

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní Morava2.liga2.liga B (jih)5.hrací den

2. ABL B (jih) odehrála předposlední kolo na bowlingovém centru Bowling Blansko. Ačkoliv poslední kolo nezamíchalo pořadím důrazně, tak bodové zisky byly citelné. Ode dna se odrazil tým Jdem to zkusit, který vyhrál celý HD a o udržení v soutěži rozhodně stojí.

Na prvním místě je od druhého kola soustavně CK Apollon (83,5 b.), který zajisté stojí o návrat do 1. ligy. Druhé místo patří týmu TGNCK (69 b.). Třetí místo mají v držení aktuálně Homonauti (62 b.), na které ale dotahuje čtvrtý Xteam (60 b.). O přímý sestup se perou Jdem to zkusit (51,5 b.) na pátém místě, a Tišnovské Pivo (49 b.) na místě šestém.

Hráčem pátého kola byl Lukáš Benáček (Jdem to zkusit) s průměrem 205,80. Nejvyšší nához kola zahrál Luďa Trtílek (Xteam) a to hezkých 267. Hráčkou kola byla Lucka Borková (Homonauti) s průměrem 172,20. Bodově se nejlépe dařilo Tomovi Kvapilovi a Lukášovi Benáčkovi (Jdem to zkusit), když oba získali po 4 bodech. Jdem to zkusit jsme zmínili již několikrát, a tak jej zmíníme i jako nejlepší tým večera, co se průměru týče – 568,40, a také co se náhozu týče – 660.

K 5. kolu 2. ABL B (jih) je to vše. Poslední kolo je naplánováno na 21. listopadu18:00 na centru Xbowling Tišnov.