Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

2. HD 2. ligy v Žilině ovládl tým TENPINATOR

21.ročník 2020podzim 2020severní MoravaŽilina2.liga2.hrací den

I přes některé z vládních opatření se nám v Žilině povedlo v pondělí 12.10.2020 odehrát 2. kolo 2. ABL. Jsem moc rád, že jsme sešli v plném počtu. Nejlépe se vedlo týmu TENPINATOR, kteří získali za dnešní den 20 bodů. Což je vystřelilo s třetího na první místo v tabulce.  Druhý nejlepší tým hracího dne je RZM Team. V tomto hracím kole získal 16 bodů a udržel si tak druhé místo. Dnes se moc nedařilo týmy JBMNT. Zisk bodů tohoto týmu byl 6 i přesto jim patří třetí příčka.

Dnes ukořistil tým TENPINÁTOR i nejvyšší nához týmu, a to za hru 595 bodů. Nejvyšší náhozy patří v tomto hracím kole Janě Chovanové za 196 a Milanovi Bazelidesovi za 226. Mezi hráči s nejvyšším počtem získaných 4 bodů jsou Milan Purašík, Martin Ošust, Róbert Čibenka a Josef Macháček, který byl také hráčem večera s průměrem 176,75 bodu.

Všem hráčům bych chtěl moc poděkovat za účast na hracím dnu a za dodržování nařízených pravidel. Bohužel momentálně nevíme, kdy se bude hrát další kolo. Hned, jak se dozvíme bližší informace, Vám pošleme E-mail. Přeji hodně síly a zdraví a těším se brzy na viděnou.

Za Bowling Academy - Josef Macháček

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz