Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Žraloci si na Žižkově vylámali zoubky…

20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední Čechy3.liga3.liga F3 hrací den

Předposlední 3. hrací kolo má za sebou po úterý 23. dubna Středočeská 3. liga ABL a sice její skupina F. Po minulé návštěvě Xbowlingu Strašnického tentokrát družstva vyzkoušela dráhy Žižkovského. Bylo-li to způsobeno dozvuky prodlouženého víkendu Velikonočního, těžko říct, ale tento večer veškeré papírové předpoklady i bodové zisky po první polovině soutěže vzaly za své a rázně postavil na hlavu. Částečně se u některých z týmů projevila větší vyhranost na této herně, jinde protřelost i z vyšších lig, jak jinak by se dalo vysvětlit, že kupříkladu Padám padám, jež jsou zde v podstatě doma, se chovali spíše jako dobrosrdeční hostitelé a zejména Sharks Praha, s jedinou prohrou bezkonkurenčně vedoucí, jen potvrdily na ruby obrácenou tabulku hracího dne oproti pořadí průběžnému.

Nebýt vzájemného duelu posledního kola mezi ALI 21.cz - Hrušky a Se lvíčkem na prsou, kdy oba ztráceli na vedoucí pozici shodně 3, 5 bodu a kdy se tento souboj v podstatě o druhou pozici nakonec jevil jako o celkové vedení, skutečně se mohlo měnit i čelo tabulky. To díky získanému bodu ze závěrečného klání a vítězství Se lvíčkem na prsou „pouze" 4:1 znamená, že Sharks Praha 1. místo se ziskem 54, 5 bodu (tento večer 7 bodů) těsně o pouhopouhý půlbod uhájili a mohou se tak soustředit na závěrečný hrací den do nevyzpytatelné herny Manta v Řepích, kde se při derniéře soutěžního ročníku definitivně rozhodne, kdo postoupí do 2. ligy přímo, kdo své štěstí bude moci pokusit v dodatkové baráži a komu v podstatě zůstanou oči pro pláč.

Po zkušenostech tohoto večera není nic jasné, vedoucí duo na téměř totožné úrovni doplňují aktuálně bronzoví ALI 21.cz - Hrušky51 body a zanedbatelnou ztrátou a své jistě ještě budou chtít promluvit i bramboroví Padám padám, kteří mají bodů 47. Oproti tomu posílenému rodinnému klanu Schönových alias Family S nestorem Janem Koryntou se již díky bodovým ziskům, byť stylem nahoru dolů (5:0, 0:5, 5:0....) podařilo dostat z pásma sestupu a snad jako jediné je lze nazvat klidným středem tabulky. Cobra Team a Shooteři, byť slušnou porci bodů na svá konta přidali taktéž, jsou těmi sestupem nejohroženějšími a zřejmě mezi nimi se rozhodne, kdo bude tím, kdo soutěž opustí přímo a kdo bude mít možnost se vzepřít v baráži o udržení. Vše se rozhodne v pondělí 20. května se startem v klasických 19:00.

Vyrovnanost večera dokumentují výkony 223  bodů - Jana Korynty, jež není ani zápisem do Silver Clubu a nepřekonání hranice 600 jakéhokoli družstva, když nejblíže byli s 598 body Shooteři. Nejlepším hráčem průběžně zůstal Ivo Krutský, tahoun Žraloků, s průměrem 190,06 bodů, ženou Lenka Zatřepálková (Cobra Team) s rovnými 166,00 bodů a hráčem Nejužitečnějším pak Jana Schönová (Family S)12, 5 body.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz