Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zorka na Vojkově bez ztráty kytičky.

21.ročník 2020podzim 2020Praha/střední ČechyŘíčany4.liga1 hrací den

Svůj úvodní hrací den podzimní části 21. ročníku ABL odehrála v pondělí 14. září na herně bowlingu Vojkov místní 4. liga Říčan. Na všechny příchozí čekalo tak trochu zvláštní první kolo, neboť z šestičlenného startovního pole hned dvě družstva nedorazila, byť k duhu jim je potřeba připsat, že alespoň během dne dali formou SMS, potažmo telefonátem na hernu, vědět o tomto faktu. A pozitivní je rovněž, že od druhého večera již ke svým poměření sil a umění se svými rivaly dle slibu nastoupí.

Zbývající kvartet týmů tak zprvu odehrál dva duely proti nepřítomným kolegům Pohodě i Plejádám a to stylem rovnající se tréninku, jen s vidinou snadno získaných pěti bodů. Úvodní zápas proti imaginárnímu soupeři navíc obsahoval i úsměvnou technickou vložku vlivem (ne)namazaných drah a tak všichni zúčastnění s úsměvem a pochopením potrénovali o několikero framů déle. Po zahřívacích dvou pětinách večera už s narychlo změněným rozpisem utkání každé z mužstev konečně odehrálo tři plnohodnotné střetnutí a dlužno dodat, že se takovou dominanci Zorky, jak nakonec tabulka značí, zprvu nikdo neočekával. Nakonec ztratila pouhopouhé dva body a po zásluze vede23 body a průměrem 508 bodů, čímž jsou jediní nad magickou „pětistovku". Druzí jsou Pin Pals, taženi Pavlem Lukešem se 17 body a bronz o bod zpět patří Netrefům. 14 bodů a bramborová pozice patří nováčkům postoupivším z 5. místní ligy Split Makers, týmem s obrovským, byť prozatím minimálně využitým potenciálem a letitými sportovními i turnajovými zkušenostmi.

Nejvyššího výkonu jednotlivce jsme byli svědky u Vladimíra Machálka z vedoucího družstva, když výkonem 224 bodů opravdu těsně stanul před branami Silver VIB Clubu. Pyšnit se však může současně i titulem Nejlepšího hráče skupiny se díky průměru 191 bodů a spolu s dalším kvartetem hráčů (jmenovitě oddílová kolegyně a taktéž s průměrem 171,5 bodů i Nejlepší žena soutěže Miloslava Miklíková, duo Pin Pals Pavel Lukeš s Irenou Kováčovou a další z úspěšných dam, Martina Fárová Netrefů) i tím Nejužitečnějším se 4 body z konfrontací hráče proti hráči.

Druhé kolo alias hrací den je na pořadu znovu v pondělí ve zde klasických 18:00 a sice 5. října. Budeme se těšit a věřit již v kompletní sestavu účastnivších se družstev na této klidné a bezproblémové herně.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz