Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Základní INFO pro podzimní část 20. ročníku ABL

20.ročník 2019podzim 2019aktualityPředstartovní INFO

Důležité informace nejen pro hráče, ale především pro pořadatele všech skupin .ABL.

Na ABLwebu jsou již z větší části doplněné jednotlivé skupiny a také termíny. Jakmile organizátoři těch skupin, které tam ještě nejsou doplněné, pošlou notičky, tak je hned najdete zde na webu - v pravém menu složení skupin a termíny pak v kalendáři.

A nyní k těm nejdůležitějším novinkám.

1. - S jistotou můžeme nyní s hrdostí oznámit, že se nám podařilo začlenit do naší ABL rodiny také první centrum ze Slovenska. Je to Bowling Academy Žilina a při své premiéře budou jeho skupiny zařazeny do regionální skupiny severní Morava.

2. - Velká změna nás čeká u Otevřených mistrovství měst, center a u Mistrovství regionů. Již samotný název dává tušit, že se bude jednat o tzv. OPEN mistrovství, kterých se budou moci zúčastnit i hráči nehrající ABL. Jedná se o společný projekt ČBA a ABL a více se dozvíte z Propozic, které si můžete prostudovat, když kliknete na odkaz ZDE.

3. - Po premiérově zkouškovém období seniorských a juniorských HDC, jsme upravily tyto Propozice pomocných HDC následovně.

Handicap (HDC) – Ženy obdrží HDC 8 bodůJunioři do 14 let (včetně) obdrží HDC 8 bodů (junior, který v aktuálním kalendářním roce dosáhne věku 15 let, nárok na juniorský HDC již nemá). Senioři, kteří v aktuálním kalendářním roce dosáhnou věku 65 let, obdrží HDC 4 bodySenioři, kteří v aktuálním kalendářním roce dosáhnou věku 70 let, obdrží HDC 8 bodů. U žen platí kombinace obou typů HDC – ženské + věkové kategorie. Toto je přesný výtah z Propozic pro podzimní část ABL, které si můžete stáhnout ZDE.

Závěrem ještě informace pro ty, kteří ještě ABL nehrají. Pokud byste chtěli přihlásit nové družstvo tak není problém. Stačí vyplnit přihlášku zde na webu - klikněte ZDE - vybrat některé z našich partnerských center kde se ABL hraje a následně Vás budeme informovat o přijetí do soutěže. Přihlásit se můžete do zahájení dané soutěže, takže v mnoha případech až do konce září.

V případě jakýchkoliv dotazů či změn u družstev nás hned informujte - ideálně když pošlete mail na info@bowlingweb.cz a nebo na info@ablweb.cz.

Jménem všech organizátorů soutěže ABL Vám přejeme, aby Vám to to na podzim 20. ročníku pěkně padalo.

Váš ABL Team

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz