Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Žádný ostych nováčků aneb Finlandia Team vede.

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední Čechy3.liga3.liga B1 hrací den

Ve středu 8. září odehrála na Xbowlingu Prosek Duo svůj úvodní hrací den 21. ročníku Středočeské 3. ligy ABL její skupina B. Hrací den se s kompletním osazenstvem odehrál v poklidném a přátelském duchu, jedni se po nucené nejen bowlingové pauze herně hledali, jiní dokázali, že co se v mládím naučíš, těch pilným podaří i najít, nicméně svědkem jsme byli leckdy duelů zajímavých, vyrovnaných i s překvapivým výsledkem.

Nejlépe nachystáni přijeli a s paní Štěstěnou si rovněž potykali chlapci postoupivší v luhů a hájů Vojkovských a jako elévové 3. ligy se dokázali usadit až na průběžném čele tabulky. V následujících hracích dnech je však čeká úkol z kategorie těžších, v nastaveném trendu aspoň vytrvat... Finlandia Team tak vede s 23 body, když závěrečné kolo večera již sledovali pouze z restaurace, neb svá utkání odehráli tohoto večera první. Z pomyslného vrcholu je však mohla sesadit pouze Marná sláva, ovšem ta dostála svému názvu a když ve svém závěrečném duelu nezískala žádného bodu, zůstala na stupínku stříbrném s rovnými 20 body. Bronzoví jsou o 1 bod zpět jejich přemožitelé LUMION. Herně se zatím hledají Koulaři 5 body a s úsměvem i smířením po léta sobě vlastním i exdejvická Dajánabody 9.

Autorem Nejvyššího náhozu je Ivo Krutský (Sharks Praha) výkonem 228 bodů a jako jediný se tím zapsal do kategorie Silver VIB Clubu. Nejlepším hráčem je prozatím díky průměru 195,83 bodů Richard Buček z vedoucího družstva a hráčkou poté Irena Sopková, když těsně s průměrem 158,33 bodů přetlačila svou týmovou spoluhráčku Magdu Kohoutkovou, majíc průměr rovných 157 bodů. Kategorii hráče Nejužitečnějšího ovládá trio 5ti bodových Richard Buček, jeho oddílový soukmenovec Jakub Kučera a Lukáš Hruška (LUMION).

Druhý hrací večer je na programu ještě v termínu říjnovém a sice v pondělí a to 11.10. od 19:00 tentokráte na pro mnohé hráče nevyzpytatelné herně s velkou neznámou a sice Chodovském SB Centru.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz