Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vlčáci si vybojovali postup do 2. ligy.

18.ročník 2017jaro 2017severní ČechyLiberec3 liga4 hrací den

Na Libereckém bowlingu bylo odehráno poslední kolo 3. ligy a boje byli k vidění až do posledního kola. V tomto kole se podařil nejvyšší nához hráči Jan Trnka z Los Trnkos a to pěkných 210 kuželek. Po odehrání poslední hry to celé dopadlo takto.

Nejvyšší nához týmu celkem se podařil Vlčákům a to 564 kuželek a naopak nejnižší nához celkem docílil Heso team a to 350 kuželek.

Nejužitečnějším hráčem je Trnka Jan z Los Trnkos s 18 body a zároveň se tak stal nejlepším hráčem celkově a to s průměrem 175 kuželek. Nejlepší ženou se stala Vítková Ilona z Arena team s průměrem 147,35 kuželek. Mezi týmy se rozjela pořádná bitva až do posledního hodu a dopadla následovně. Na šestém místě skončil Heso team s 28,5 body, na pátém místě skončil Velký Liberec se 47,5 body, čtvrté místo obsadil tým Galaxie se 48 body a jak dopadli stupně vítězů. Na třetím místě skončili Los Trnkos se 49,5 body, na druhém místě skončila Arena team s 53 body a na prvním místě a právo druhé ligy si vybojovali Vlčáci se 73,5 body.

Nezapomeňte že ABL ještě nekončí a můžete se přihlásit na Městské mistrovství v Liberci, které se hraje ve středu 7.6. - viz www.obsazovacky.cz

Přeji všem hezké prázdniny a těším se na podzim a doufám v plné účasti.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz