Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Velmi specifická tabulka 8. ligy ABL Xbowlingu Žižkov.

20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyXbowling Žižkov8.liga1 hrací den

Premiérový hrací den 8. ligy ABL Xbowlingu Žižkov se odehrál v neděli 3. února v klasických 18:00. Tentokrát dorazily všechny účastnivší se týmy a tak večer proběhl naprosto hladce. 

Byli jsme svědky mnoha vyrovnaných duelů, kdy rozhodovaly skutečné maličkosti, leckdy štěstí a častokrát i novinka tohoto ročníku a sice seniorský pomocný handycup. Stejně tak se tento fakt odrazil i v konečné podobě průběžné tabulky, když vedou Šumafuk - Rodamiento s 21 body před Zevláky, kteří získali stejný počet bodů, mají dokonce vyšší týmový průměr, avšak jak dámský, tak právě seniorský bonus je odsouvá nepochopitelně na stříbrnou pozici. 

Samotná tabulka je s nadsázkou rozdělena na čelo, E.V.I.K. a chvost, když právě za vedoucím duem je zmiňované seskupení na bronzové pozici se ztrátou dvou při zisku 19 bodů. Od čtvrtého po poslední sedmé místo jsou družstva seřazena vzácně s 11 body a o umístění rozhodoval pouze rozdílný průměr družstva. 

Nejvyššího individuálního výkonu je autorem Martin Havel (Zevláci) hodnoty 225 bodů a opravdu těsně se tak zapsal do Silver Clubu. V kategorii Nejlepšího hráče drží bronzovou pozici při průměru 180,83  bodů těsně za Alešem Pipkem (Šumafuk - Rodamiento) se 181,00 bodů a Liborem Rechtorikem (E.V.I.K.) se 181,50 bodů. Nejlepší ženou je Anina Rychterová (vedoucí Šumafuk - Rodamiento) s průměrem 152,67 bodů a současně spolu s Martinem Havlem a Liborem Rechtorikem je i Hráčem (hráčkou) Nejužitečnějším, když toto trio získalo svorně po 5 bodech v duelech hráče proti hráči. 

Druhý hrací den je na pořadu dne znovu v neděli od 18:00 a znovu 3., tentokráte března.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz