Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve 4. lize zářili v nových dresech Náhradníci

21.ročník 2020podzim 2020severní MoravaXbowling ValMez4.liga2.hrací den

V úterý 6. října 2020 se nám v Xbowlingu ValMez opět rozběhla ABL. Technické problémy z minulého týdne jsou odstraněné, nutná opatření z důvodu nouzového stavu nastavená, hráči zdraví a tak nic nebránilo tomu, abychom odehráli 2. hrací den 4. ligy. A byl to opět parádní večer.

V plné a základní sestavě se sešli Náhradníci (22 b. – celkem 29 b.). Na soupeře vyrukovali v nových slušivých dresech, modrou barvu vyměnili za zelenou a ta jim přinesla štěstí. Hrací večer jasně ovládli, vyhráli všech svých 5 zápasů, ztratili pouhé tři body a z pátého místa se vyhoupili na druhé, hned za vedoucí DARK SIDE (14,5 b. – celkem 31,5 b.). Lídr si ze zbytku startovního pole vedl nejlépe a tak si, i když těsně, udržel vedoucí pozici. Na třetím místě je nyní Tož Tak! (9 b. – celkem 26 b.). Tento mančaft měl sice druhý nejlepší průměr večera, ale jak všichi víme, na ten se nehraje, hraje se na body. A těch pánové bohužel moc neposbírali. Snad příště. Čtvrtí jsou i po tomto večeru Andílci (11 b. – celkem 25 b.). Ti se zapsali zřejmě do historie. Získat třetí místo v HD s poměrem zápasů 1 vyhraný a 4 prohrané, to se hned tak nevidí. Tady je vidět, jakou cenu má každý získaný bodík na řádku. Až na pátém místě se nám nachází Tři Grácie (7,5 b. – celkem 21,5 b.). Ani 2 vyhrané zápasy jim nepomohly k vyššímu bodovému zisku, ale jak děvčata známe, jistě ještě neřekla poslední slovo. Tabulku nám zatím na šestém místě uzavírá Moribundus (11 b. – celkem 17 b.), ale i u tohoto týmu čekáme v dalších kolech zvýšení obrátek.

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráčkou večera se stala Nela Capilová (Náhradníci) s průměrem 183,80 bodu a ziskem všech 5 bodů. Těsně za ní skončil nejlepší z mužů, Milda Chocholatý (DARK SIDE) s průměrem 183,20 bodu. Ano, Laďa Kostka (Andílci) má průměr 188,00 bodu, ale odehrál pouze dva zápasy. Nejvyšší nához si stejně jako v 1. HD připsala Ája Kudělková (Tři Grácie). Tentokrát měla její nejlepší hra hodnotu 227 bodů. Co se týče týmových statistik, tak nejvyšší nához 585 bodů zahrály Tři Grácie a nejlepší celovečerní průměr 527,00 bodu si připsali Náhradníci.

Máme tedy za sebou úspěšný druhý hrací den 4. ligy. K třetímu kolu se sejdeme opět za 14 dní, v úterý 20. října 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky Vám všem za krásný bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz