V žilinské 1. lize padla první PERFECT GAME

Historie23. ročník 2022podzim 2022severní MoravaŽilina1.liga5.hrací den

Máme za sebou předposlední kolo 1.ABL v Žilině. V tomto kole se děly neuvěřitelné věci. Začalo to hned v první hře, kde Šimon Jaroš (Bowling Academy junioři) hodil 298 (VIDEO) s tím, že mu na poslední hod zůstaly parohy. Bylo jasné, že bude majitelem nejvyšší ho náhozu. Padaly hlášky typu „Tohle už asi nikdo nepřehodí“ řekl Šimon sám. Ale pozor přišla na řadu druhá hra. Tam byl KRÁLEM David Štefánik (Bowling Academy junioři). Začalo to na drahách 7-8. Kde mu pomalu přibývali striky jeden za druhým. Tak se pomalu dostal do posledního frame, kde mu zbývali hodit tři Strike. I když s nervozitou, tak tento nelehký úkol se mu povedlo dokonat. Hodil tři krásné Strike. Tak zdolal svoji prví PERFECT GAME (VIDEO) v životě. Davidovi gratulujeme ke krásnému výkonu. Jen tak dále a spoustu dalších náhozů 300.

A teď k výsledkům týmů. Nejvíce se dnes dařilo týmu Bowling Academy junioři. V tomto kole získaly 18 bodů. Před poslední hrou byli o půl bodu na prvním místě. V poslední hře však prohráli s týmem Koľko Kolkov. Což je posunulo na druhé místo. Prví místo si poslední hrou upevnil tým Bowling Academy, kde porazili Bad Lasard 5:0. Dnes se také vedlo týmu Koľko Kolkov. Získal dnes 17 bodů, což mu zajistilo průběžnou třetí příčku. Nejvyšší nához den patří Bowling Academy Junioři s výsledkem 677.

Jak to tedy vypadá v tabulce pře posledním hracím dnem. První místo Bowling Academy - 90,5 bodu. Druhé místo Bowling Academy Junioři - 87 bodů. Třetí místo Koľko Kolkov - 60 bodů. Čtvrtá příčka Kofola Team - 56,5 bodu. Páté místo KPI - 48 bodů. Na posledním místě Bad Lasard s 33 body. V posledním hracím dnu očekáváme velký souboj o první místo. Také boj o třetí příčku.

Jednotlivcům dnes vévodil Šimon Jaroš (Bowling Academy junioři) s průměrem 251,6. Vede i celkové pořadí jednotlivců jeho průměr je 210. Šimon dnes získal plný počet 5 bodů pro svůj tým. Dnes se vedlo i ženám. Nejvyšší nához žen si připsala v první hře Miroslava Chovanculiaková a to výsledkem 196. Nejlepší ženou v tomto kole je Lenka Bikárová její dosažený průměr je 154,2. Celkové pořadí žen s průměrem 157 vede Romana Repkovská.

Poslední kolo 1. ligy se odehraje 29.11.2022 v 18:30 hodin na herně Bowling Academy Žilina. Těšíme se na Vás.