V Žilině nám začala podzimní sezóna ABL 3. ligy

23. ročník 2022podzim 2022severní MoravaŽilina3.liga1.hrací den

Ve středu 21.9.2022 se v Bowling Academy Žilina odehrál 1. HD 3. ligy. Týmové obsazení je Macanga Strikers, RZM Team, Hoblik Team a KR Technic Bowling team.

prvním kole se nesla hernou příjemná atmosféra, kde se postupně seznamovali hráči s novými mazacími podmínkami a novými spoluhráči.  druhém kole to začalo nabírat menší obrátky, kdy Hoblik Team zahrál nejvyšší nához s počtem 556 bodů. Třetí kolo bylo velmi vyrovnané pro všechny týmy. Tady týmy nabraly sílu a ve čtvrtém kole se zadařilo nejlepší ženě, Janě Chovancové, zahrát 166 bodů. Páté kolo bylo velmi vyrovnané a týmy si musely dát pozor na každou kuželku a nechat si síly ještě na poslední kolo. V tom to již bylo trošičku náročnější, protože již bylo více hodin a některé týmy hrály v obsazení i s dětmi. Proto se od 2. HD domluvil začátek na 17:30 hodin, aby i junioři byli čiperní. Týmem večera se stal Macanga strikers (22 b.), nejlepším mužem pak Daniel Půčka se ziskem 5 bodů.

Snad si úvodní večer všechny týmy užily tak, jako já a těším se na další kolo, které se bude konat 5.10.2022 od 17:30 hodin. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem týmům z účasti a pogratulovali k momentálním výsledkům. Těšíme se na vás v příštím kole, AŤ TO PADÁ.

výsledky

J.Š.

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz