V úterý večer odehrála svůj poslední den i 5. liga v pražských Strašnicích.

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyXbowling Strašnice5.liga4 hrací den

Poslední hrací den 5. ligy ABL se nejvíce povedl týmu Na Pohodu, který získal 17 bodů a vyšvihnul se tak i na celkové první místo skupiny. Na děleném druhém místě poslední hrací den skončili hned tři týmy a to Leholumo A, Vinaři de Strašnice A a Plynové koule, kteří získali schůdně 14 bodů, a tak třetí místo patřilo týmu Split Happens, kteří získali 9 bodů. Jako poslední skončil tým SSZ, kteří si tak zkazili šanci na postup z prvního místa.
Individuální výkony poslední hrací den ovládl pan Skála Šimon z týmu Na Pohodu, když měl průměr 180,5 bodů a nejvyšší nához získal pan Jindřišek Miroslav z týmu SSZ, který hodil krásných 212 bodů.

Celkové pořadí 5. ligy ABL v pražských Strašnicích tak vypadalo takto. Na prvním místě skončil tým Na Pohodu s 57 body na druhém místě tým Leholumo A s 55 body na třetí pozici skončil tým SSZ s 54,5 body, čtvrté místo obsadil tým Vinaři se Strašnice A s 51 body, páté místo patřilo týmu Plynové koule s 41,5 získanými body a na posledním místě o pouhý půl bodík tým Split Happens s 41 body.
Nejužitečnějším hráčem ligy byl pan Petřík Milan z týmu Split Happens, který pro svůj tým získal 15 bodů.
Děkujeme za předvedené výkony a těšíme se zase na jaře 2023.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz