V Praze slaví tituly šampionů regionu Petr Horáček a Jana Marešová

Historie23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyMistrovství regionuRekapitulace

Podzimní finále regionu jednotlivců ABL Praha/střední Čechy, které se odehrálo v neděli 15. ledna 2023 si finálovou část Mistrovství přišlo poměřit síly 13 hráček a 47 hráčů. Pro hráče bylo připravené krátké mazání, a opět jsme se sešli na herně Xbowling Duo Prosek.

Kvalifikace se hrála, jako vždy na 4 kvalifikační hry. U mužů se bojovalo o 32 postupových míst a v ženách dál postupuje 8 žen do bojů play-off. Všechny zápasy se hrají na součet dvou her a tak hlavně na muže čekala pořádná porce her. V kategorii žen si první místo znovu v podzimní sezóně vybojovala Jana Marešová, druhá skončila Kateřina Slavíková a třetí Pavla Žáčková. V kategorii P165 první skončila Míla Suchánková, druhá byla Zuzana Kvasničková a třetí Andrea Zuzánková.

Chvíli to před velkým finále vypadalo, že se bude hrát Notaxové finále, ale nakonec se o první místo utkali Petr Horáček a Jakub Šarišský. Petr Horáček si vybojoval vítězství a s druhým místem se musel spokojit Jakub Šarišský. Třetí místo získal Thomas Robertson. V kategorii P165 první místo skončilo na kontě Jakuba Marka, druhé místo patří Zdeňku Sáčkovi a třetí je David Kumšta, bohužel ani jeden na centru nebyl a tak medaile mají připraveny na herně.

Finále jednotlivců se hraje ve změněném termínu v neděli 29. ledna opět na herně Xbowling Duo Prosek.

VÝSLEDKY MUŽI:   kvalifikace   -   play-off   -   konečné výsledky

VÝSLEDKY ŽENY:   konečné výsledky

BBO VIDEO:   ZDE