V Liberci se bojovalo o každý bod.

22. ročník 2021podzim 2021severní Čechy1.liga1.liga D Východ4 hrací den

Každý hrací den byl nervy drásající boj o každý bod a poslední kolo nebylo v tomto směru jiné. Pořadí ve skupině se určilo až po poslední hře a bylo následovné. Na šestém místě skončila Tesla revival s 32 body a na jaře spadnou do 2. ligy. Na pátém místě se 42 body skončil tým Wranglers a udržel se v 1 .lize. Na čtvrtém místě se umístil tým BK Jičín s 50,5 body. Třetí místo nakonec obhájila Pouliční směs a získala 53 bodů. Druzí nakonec po velkém boji skončili Old Stars se ziskem 60,5 bodu a první o bod a půl nakonec skončil Jizerský expres a získal 62 bodů. Oba týmy postupují do bojů o titul,  který se koná 19.12.

Nejvyššího náhozu v posledním kole docílil Vladimír Stříbrný z Jizerského expresu a to 223 kuželek. Nejužitečnějším hráčem skupiny se stal Vokatý Petr z Old Stars a získal pro svůj tým 15 bodů. Nejlepším hráčem skupiny je Víšek Petr z Jizerského expresu a to s průměrem 186,55 kuželek a nejlepší ženou je jeho týmová kolegyně Zachrová Lenka s průměrem 167,30 bodů.

Jinak všem děkuji za spolupráci i v tak nelehké době a přeji klidné prožití vánočních svátků.

Závěrem chci také připomenout že ABL ještě nekončí a můžete se přihlásit na jedno z městských mistrovství, které by se mělo konat začátkem ledna.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz