V Liberci dohrána 2.liga.

22. ročník 2021podzim 2021severní Čechy2.liga2.liga Liberec4 hrací den

Celou sezónu se tři týmy prali o čelo tabulky a postup do první ligy. Poslední hrací den ukázal na toho kdo si vybral Černého Petra a sestoupí do 3. ligy. Vytáhli si ho bohužel Vlčáci, kteří se ze zdravotních důvodů nemohli zúčastnit a končí na šestém místě se ziskem 23 bodů. Rozdavači na pátém místě zůstali věrni svému jménu a spíše než body získávali tak je rozdávali a mají 40 bodů. Neoblíbenou bramborovou medaili získala Aréna team A, která měla před sezónou vyšší ambice které bohužel nevyšli a patří jim čtvrtá příčka se ziskem 46 bodů. Jdeme na stupně vítězů. Na třetím místě nakonec skončili Bowráci se ziskem 60,5 body, na druhém místě po velké přetahované o body skončil Severni vítr se ziskem 61 bodů a celkovým vítězem jsou Tučňáci se ziskem 69,5 bodu.

Poslední hrací den se podařil nejvyšší nához hráči Mikez Milan z Aréna team A a to slušných 225 kuželek. Nejužitečnějším hráčem skupiny je Huk Petr ze Severního větru a to se ziskem 15 bodů a zároveň je i nejlepším hráčem skupiny s průměrem 178,35 kuželek. Nejlepší ženou skupiny je zaskakující  Zikešová Lucie z Bowráků a to s průměrem 177,10 kuželek.

Závěrem chci všem poděkovat za vzájemnou spolupráci a popřát klidné prožití vánočních svátků.

ABL ještě nekončí a mělo by proběhnout začátkem ledna městské mistrovství na které se můžete přihlásit přes www.obsazovačky.cz pokud nám to covidová situace dovolí.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz