Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 7. lize Xbowlingu Žižkov je možné i nemožné.

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední ČechyXbowling Žižkov7.liga2 hrací den

Pondělí bylo druhým hracím dnem už i pro 7. ligu ABL na Xbowlingu Žižkov. Po polovině soutěže si sice vedení udrželi i trochu překvapivě Zevláci, ne tak však k okolnostem tohoto večera. Hoši vstupovali do druhých vzájemných konfrontací se solidním náskokem 6, 5 bodu na Happy People a zdánlivě luxusních 11 bodů na Titanic SSV. Oba prvně jmenované týmy však dosahovali výsledků i výkonů jako na houpačce, oproti tomu lodníci pod kotlem zatopili a nenápadně, ale cílevědomě sbírali bod po bodíku v množství větším než malém a obrazně i prakticky tento večer všem uplavali o parník, když získali 26 bodů a jediní skončili s průměrem nad 500 bodů a sice 509,33 bodů.

Poslední kolo, kdy již vedoucí Zevláci měli svá střetnutí za sebou a náskok 1, 5 bodu na stříbrné Happy People, chlapci nejen, že dostáli svému názvu, ale museli se i sklonit před formou Titanicu SSV a přijmout hořkou pilulku v podobě prohry 1:4. Tím se čelo tabulky sice pořadím nezměnilo, avšak minimalizovali odstupy jednotlivých na pouhopouhých 0, 5 bodu. Ještě vyrovnanější je pak střed tabulky, když Mistři, E.V.I.K. i Bowlmasters při shodném zisku 25, 5 bodu od sebe dělí pouze vyšší týmový průměr. Byť v této skupině je zřejmě vše možné, statisticky to však vypadá, že tuto trojici čeká minisouboj o Černého Petra v podobě předposledního stupínku s nejistotou v podobě udržení se v soutěži. Bohužel pro sympatické Ovce 2 se prozatím jeví tato liga jako příliš vysokou, ale odepisovat nelze skutečně nikoho a věřme, že ani hráčky a hráči samotní již flintu do žita neodhodili....

Tento večer ještě v neunaveném úvodu dokázal Nejvyššího náhozu dosáhnout Filip Štěpánek (Happy People) a s 250 body se, byť těsně, zapsal i do ceněného Gold VIB Clubu. Do Silver Clubu poté opět zamířil Roman Venclíček (Titanic SSV) s výkonem 230 bodů a byl i hráčem večera díky průměru rovných 196 bodů. Díky průměru 192,08 bodů je poté i Nejlepším hráčem po polovině soutěže celkově. Nejlepší ženou je Hana Uhlířová (Mistři), ta má průměr 154,73 bodů. Kategorii hráče Nejužitečnějšího vládne duo již zmiňovaných Roman Venclíček (11,5  bodu) s Filipem Štěpánkem (11 bodů).

3. hrací den je na programu v obvyklém pondělním podvečeru 28. října 18:15. Věříme, že přes termín koridující Státní svátek i projevenou nevoli a protesty přeci jen všechna družstva dorazí a v kompletních sestavách a budeme svědky plnohodnotného řešení výsledkového rébusu této skupiny.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz