V 3. HD 2. ligy SM konečně zabraliTweeners

22. ročník 2021podzim 2021severní Morava2.liga2.liga3.hrací den

Bowlingu SKY Ostrava se nám v úterý 26.10.2021 odehrál předposlední, čili třetí, hrací den 2. ligy severní Moravy. Po polovině soutěže nám tabulka naznačovala, že do 1. ligy míři zcela jasně vedoucí Havrani a že ostatní tři týmy budou bojovat mezi sebou o zbylá pořadí. Ovšem v každý večer se hraje o 30 bodů a to je pořádná porce, která během šesti zápasů může vše změnit.

Pošramocenou pověst přijeli napravovat Tweeners (23 b. – celkem 46 b.) a opravdu ji napravili. Jenže bohužel nezvládli zápas pravdy, odvetu s Havrany. I když poskočili ze čtvrtého na druhé místo, tak prohra 1:4 znamená, že na vedoucí celek tabulky ztrácí 9 bodů. A Havranům (14 b. – celkem 55 b.) právě tato výhra pootevřela dveře do 1. ligy. Dopadnout zápas opačným výsledkem, tak je rozdíl pouhé 3 body. To je jen matematika, nic jiného, žádné kouzla a čáry. Ovšem žádná ořezávátka nejsou ani zbylé dva týmy. Znovu musíme napsat, že i když je liga pouze čtyřčlenná, tak vyrovnanost ji dává stále skvělý náboj. Molda Team (12 b. – celkem 41,5 b.) sice průběžné druhé místo ztratil a Popeláři (11 b. – celkem 37,5 b.) jsou bohužel zpět na čtvrtém místě, ale to ještě nic neznamená. Stačí vzpomenout na minulý večer, kde právě tyto dva mančafty rozpoutaly Jadranské peklo. Takže se máme nač těšit, závěrečné kolo bude ještě hodně zajímavé.

Hráčem večera se stal Láďa Šmelcer (Tweeners) s průměrem 178,83 bodu a ziskem 5 bodů. Stejně úspěšný byl také Lojza Horák (Tweeners), který si k tomu připsal i nejvyšší nához 214 bodů. Hráči Tweeners ovládli i týmové statistiky díky nejvyššímu náhozu 551 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 513,83 bodu.

Tímto máme za sebou třetí hrací den 2. ligy severní Moravy. K závěrečnému čtvrtému kolu se přesuneme do Bowlingu Jadran Frýdek-Místek. Hrajeme v úterý 23.11.2021 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Po skončení večera proběhne vyhlášení výsledků podzimní části 2. ligy. Těšíme se na Vás.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz