Týmem kola Makovice, souboj o titul bude napínavý

21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaOlomouc5.liga2.hrací den

Ve středu 11. března 2020 se odehrál 2. hrací den 5. ligy olomoucké ABL, jak je již zvykem od 18. hodiny v našem BEST Sportcentru.

V tabulce se nám moc změn neodehrálo. Na 5. místě i nadále zůstává tým Rumburáci s 19 body. Housláči si také nepolepšili, ale ani nepohoršili a tak zůstávají na 4. místě s 27 body. Konstantní výkony letos předvádí tým IPL a náleží jim tak zaslouženě 3. místo s 28 body. Pojďme na příčky nejvyšší – ty nám totiž slibují napínavou bitvu. Makovice jsou o pouhé skóre na 2. příčce s 38 body. Na čele jsou pánové z Horečáků taktéž s 38 body. No, sám jsem zvědavý, jak se tohle bude vyvíjet.

Nejvyšší nához mezi muži zaznamenal pan Petr Jeřábek z týmu IPL, jeho hodnota je 207 bodů. V 2. hracím dni máme hned 2 hráče kola se stejným průměrem – jsou jimi pánové Milan Alka a Miroslav Halenár – oba z týmu Horečáci a oba měli průměr 155 bodů. O nejvyšší ženský nához se postarala paní Ivana Kotouč Jeřábková z týmu IPL s hodnotou 181 bodů. Hráčkou kola se stala slečna Anna Růžičková s průměrem 135,4 bodu. Držitelem nejvyššího celkového průměru mezi muži i celkově je pan Petr Jeřábek z týmu IPL, který si drží průměr krásných 161,8 bodu. Mezi ženami vládne slečna Anna Růžicková z týmu Makovice, její celkový průměr činí 136,2 bodu.

Z důvodu nařízení vlády Vám nemohu slíbit, kdy se uvidíme příště, ale jakmile budeme vědět více, osobně budu kontaktovat kapitány týmů.

výsledky

Za BEST Tým – Lukáš Palla

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz