Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Titul v 3. lize pro sebe urval tým Mateos

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaOlomouc3.liga5.hrací den

V pondělí 19. 11. 2018 se v BEST Sportcentru Olomouc konal poslední 5. hrací den 3. ligy ABL Olomouc. Tento den měl rozhodnout o výsledku nekonečného přetahování o titul.

Na posledním sestupovém 6. místě skončil sympatický tým Horečáci s 23 body. Pro pány to byla jistě zajímavá jízda a získané zkušenosti mohou zúročit v jarní části ve 4. lize a třeba je na podzim znovu uvidíme v lize 3. Předposlední 5. příčka patří celkem s klidem týmu Sen s konečnými 42 body, který se letos zachránil s velkým náskokem. Smutný večer prožil tým Křelov, který byl v tomto dni vůbec nejslabší a tím pádem ztratil jakoukoliv možnost pomýšlet na medailové umístění, s 54 body jim patří nejméně populární 4. pozice. Naopak zdařilý den zažili jejich rivalové z týmu Mezi Kozy, kdy po opět dobrém výkonu zaslouženě odskočili a s konečnými 70 body si pohodlně zajistili bronzové 3. místo. Takřka epickou bitvu trvající všech 5 hracích dní rozhodl jejich vzájemný zápas, který skončil výsledkem 5:0. Smutnějším z obou gigantů se nakonec stal tým Tak Nějak, kterému patří 2. místo se ziskem nádherných 91 bodů. Tím šťastnějším je na 1. místě tým Mateos, který dokázal dosáhnout úctyhodných 95 bodů a stává se právoplatným králem 3. ligy Olomouc.

5. hrací den se bohužel obešel bez účasti žen. Nejvyšší nához 5. hracího dne patří panu Antonínu Šálkovi z týmu Tak Nějak s hodnotou 225 kuželek. Nejvyššího průměru 5. hracího dne dosáhl pan František Hnilica z týmu Mateos – 195,40. Pan Hnilica je rovněž držitelem nejvyššího průměru celé 3. ligy za všechny hrací dny s konečnými 176,60 kuželkami v průměru na hru a je tedy vítězem této kategorie. Paní Jana Poučová z týmu Mezi Kozy je s celkovým průměrem 136,86 kuželek na zápas nejlepší mezi ženami.

Všem týmům, hráčkám i hráčům velice děkujeme za jejich účast, které si moc vážíme a doufáme, že se se všemi opět uvidíme v jarní části ABL. Vyhlášení výsledků proběhne na společném večírku v pondělí 3. 12. 2018 od 18 hodin v našem BEST Sportcentru Olomouc v prostorách restaurace v 1. patře, doufejme, že za hojné přítomnosti všech.

Rudolf Schmidt

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz