Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

The Cheaters postupují do 8. ligy Znojmo

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaZnojmo9.liga5.hrací den

V závěrečném hracím dni vybojovali hráči The Cheaters šestnáct bodů, což sice nebylo nejvíc, ale stačilo to k celkovému triumfu, třetinu z tohoto zisku měli jistou automaticky, neboť hráčky Venezuely se k bojům nedostavily. Jejich konečná cifra se zastavila na čísle 82, o 4,5 bodu zůstal pozadu tým Bastards. Tomu se velmi dařilo, ztratil pouze tři body a nebýt tak velkého bodového manka, mohli jeho bowleři také pomýšlet na přímý postup, štěstí musí zkusit v baráži. Mužstvo předchozího kola Evendžrs vybojovalo, podobně jako The Cheaters, také šestnáct bodů a za barážovou pozicí zaostalo o bodů sedm. Okurka Ocean Team a Dynamiti už šanci na lepší umístění neměli, body však jen tak zadarmo nerozdávali, prvně jmenovaný tým si jich také připsal šestnáct, což bylo víc, než za předchozí dva hrací dny dohromady. Tabulku uzavírá zmíněná Venezuela.

Tomáš Petrašovič z postupujícího mančaftu ovládl s průměrem 155,12 tabulku jednotlivců, mezi nejužitečnějšími hráči se o triumf podělil se svým spoluhráčem Markem Kellem, oba docílili osmnácti bodů. Druhý jmenovaný bowler obstaral 192 body nejvyšší nához, absolutně nejvyšší patří Václavu Nahodilovi z Okurka Ocean Teamu, jenž ve 3. kole dosáhl na parádních 232 bodů.

Nejvyšší průměr u žen patří Petře Kalandříkové z Venezuely, a sice 127,73 bodů, o půl bodu zaostala za nejužitečnější hráčkou Zuzanou Barteisovou z The Cheaters, která vybojovala bodů devět. Do třetice Petra Kalandříková, její nához 173 bodů, na který dosáhla také ve 3. hracím dni, byl v její kategorii na podzim tím nejvyšším.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz