Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Těžký omyl je po 4HD s malým náskokem na čele tabulky.

20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyXbowling Strašnice6.liga4 hrací den

V neděli se na Xbowlingu Strašnice odehrál předposlední hrací den místní šesté ligy. Tabulka ligy je po 24 odehraných zápasech velice vyrovnaná a zatím není vůbec možné odhadnout kdo ligu vyhraje a postoupí a ani koho čeká sestup o ligu níž. Do čela tabulky se dostal se ziskem 70,5 bodů tým Těžkej omyl, který má na druhý tým tabulky nejmenší možný náskok. Týmem na druhém místě jsou Plynový koule se 70 body. Třetí místo drží tým Vinaři de Strašnice A se ziskem 67 bodů což je také malá ztráta na čelo a budeme sledovat který z těchto týmů ligu nakonec vyhraje.

Na opačném konci tabulky je situace zamotaná stejně jak v jejím čele. Na posledním místě je tým Akta X ze Strašnic s 51 body. Stejný bodový zisk tedy 51 bodů má i tým na šestém místě jakým jsou Vinaři de Strašnice B. A aby to nebylo málo tak na pátém místě je tým Bowlingový Strašidla s 52 body, a tak tyto týmy svedou boj o jistotu udržení se v šesté lize.

V individuálních statistikách vede tabulku nejlepších hráčů Kořínková Marie s průměrem 157,52 bodů. Nejužitečnějším hráčem je opět Kořínková Marie spolu s Michalem Grebeníčkem, kteří oba mají 18 bodů za výhry.

Poslední hrací den, kde se o všem rozhodne se bude konat opět v neděli a to 19.5. od 18h.

Váš Xbowling team Strašnice

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz