Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tak nějak zůstávají neporaženi!

18.ročník 2017podzim 2017střední & jižní MoravaOlomouc4.liga3.hrací den

Dne 10.10.2017 se v BEST Sportcentru Olomouc odehrálo již 3. kolo 4. ligy ABL. Po třetím hracím dni jsme se dostali do druhé poloviny soutěže a pomalu se nám rýsuje, které týmy zabojují o postup a které svedou souboje o udržení.

Na posledním 5. místě se bohužel stále drží tým "Sta labs" s celkovými 34 body a na svého nejbližšího soupeře ztrácí 5,5 bodu. Nic není ztraceno, nicméně to bude chtít velké nasazení ve zbývajících dvou kolech. Z minule druhého místa se po nepříliš podařených výkonech propadlo na 4. místo mužstvo "Family Team" s 39,5 body. Na medailové pozice však pánové ztrácí pouhý půl bod a vše je tak otevřeno pro napínavé souboje. Svou pozici si uhájil tým "Hněvotín", který se stejně jako minule drží na 3. příčce s celkovými 40 body. Na druhé místo ztrácí pánové 3,5 bodu, což může být otázkou jediného zápasu, ale budou se muset mít na pozoru a rovněž myslet na odrážení dotírajících soupeřů. Minule čtvrtí, po dnešním výborném výkonu 2. místo s celkovými 43,5 body obsadil tým "Horečáci". Na první místo ztrácí až neuvěřitelných 24,5 bodu a vypadá to, že hlavní souboje se povedou právě o zbývající medailové příčky. Bez jediné porážky prozatím čtvrtou ligu válcuje tým "Tak nějak". S celkovými 68 body se vyhřívají na výsluní 1. příčky a zdá se, že postup do 3. ligy je nemine.

Nejvyšší průměr stále drží pan Antonín Šálek st. a to krásných 170,20 bodů. Nejvyšší nához třetího dne vykoulel rovněž pan Antonín Šálek st. a to téměř neuvěřitelných 248!

Další hrací den nás čeká 31.10.2017 opět v našem BEST Sportentru Olomouc.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz