Tak na Jabloneckém bowlingu bylo odehráno poslední kolo 3. igy pro podzimní části.

Historie17.ročník 2016podzim 2016severní ČechyJablonec3 liga4 hrací den

A i když o prvním místě bylo už rozhodnuto tak o druhé až čtvrté místo se svedl velký boj až do konce. Podíváme se na to trochu podrobněji.

Nejvyšší nához v posledním hracím dnu se povedl hráči Doležal Petr z týmu Rozdavači a to 211 kuželek.

Nejvyšší nához družstva celkem se podařil vítěznému týmu Old Stars a to 598 kuželek a naopak nejnižší nához celkem se podařil nováčkovi soutěže Heso team a to 343 kuželek.

Nejužitečnějším hráčem skupiny se stal s 16.body Klouček Ladislav z Old Stars, který se také zaslouženě stal nejlepším hráčem skupiny s průměrem 177,60 kuželek. Nejlepší ženou skupiny se i přes zdravotní komplikace, které ji neumožnili odehrát poslední kolo stala Syrová Vlasta z Heso team a to s průměrem 129 kuželek. A jak to celé nakonec dopadlo?

Na šestém místě skončil nováček Heso team s 30 body, na pátém místě skončil tým Kanoni s 34 body, neoblíbenou bramborovou medaili a čtvrté místo získal tým To je jedno s 50,5 body a máme tu stupně vítězů. Na třetím místě skončil tým Rozdavači s 53 body, druhý skončili BC Pohoda Celtic se 61 body a celkovým vítězem se stal již zmiňovaný tým Old Stars se 71,5 body.

Ještě připomínám že se můžete přihlásit na jedno z městských mistrovství a to třeba konkrétně 8.1. v Liberci nebo 10.1. v Ústí nad Labem.

Všem jinak přeji příjemné prožití vánočních svátků a na jaře se na vás těším.