Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Start z říše snů předvedl DARK SIDE v 4. lize Xbowling ValMez

19.ročník 2018podzim 2018severní MoravaXbowling ValMez4.liga1.hrací den

Tak nám to přátelé vypuklo. Podzimní část 19. ročníku ABL odstartovala v Xbowlingu ValMez v úterý 11.9.2018 4. ligou. A že se nám to děly věci. Prázdniny zamíchaly složením jednotlivých týmů, další hráči se pustili do sportovního bowlingu a je jasné, že výkonnost ještě není taková, jak by si představovali nebo se prostě dva týmy sloučily v jeden – PŘESPOLNÍ HANGÁR. A před týdnem se hrála baráž o dvě místečka, která vybojovali DARK SIDE a vítěz pětky LOTR TÝM.

A právě DARK SIDE předvedl věc málokdy vídanou. Jeho hráči povzbuzení úspěchem v baráži vlétli do ostré soutěže jako uragán a nejenže nepoznali hořkost porážky, žádný z nich neztratil ani bodík! Zaslouženě se tak DARK SIDE (25 b.) s vynikajícím průměrem 561,40 bodu usadil na průběžném prvním místě. A pak nám to tam pořádně vře. Mezi druhým a pátým místem je rozdíl pouhé dva body. Jasně, je to zahřívací kolo, ale možná nám mnohé naznačilo. Na druhém místě jsou ambiciózní NÁHRADNÍCI (12 b.), horko těžko poskládaní RYCHRÁŘI (11 b.) jsou třetí, na čtvrtém místě je PŘESPOLNÍ HANGÁR a na pátém pak obhájce titulu VELKÝ BOWLE (oba 10 b.). Tabulku uzavírá LOTR TÝM (7 b.), kterému k lepšímu umístění nepomohl ani druhý nejlepší průměr.

Jak bylo již řečeno pánové z DARK SIDE neztratili ani bodík, takže pořadí nejaktivnějších sběratelů skalpů svých soupeřů je jasné – Karel Nohavica, Dan Smeta a Radek Střítězský získali po 5 bodech. Karel pak ovládl i zbylé statistiky s celkově nejlepším průměrem 195,00 bodu a nejvyšším mužským náhozem – 212 bodů. Ten úplně nejvyšší – 226 bodů se podařil zahrát Áji Kudělkové (VELKÝ BOWLE). K tomu zahrála Ája i nejlepší průměr mezi děvčaty – 174,00 bodu. Nejvyšší týmovou hru předvedl hned na úvod DARK SIDE a má hodnotu 595 bodů.

Tak takový byl úvodní hrací večer 4. ABL Xbowling ValMez. Ten další máme naplánovaný na úterý 25.9.2018, tradičně od 18:00 hodin a už se na něj a na Vás moc těšíme.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz