Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skvělý výkon předvedli v 1. HD 6. ligy Kuchtíci

22. ročník 2021podzim 2021severní MoravaXbowling ValMez6.liga1.hrací den

Ve středu 15.9.2021 pokračovala ABLXbowlingu ValMez a dostaveníčko k úvodnímu večeru si dala tzv. „nováčkovská“ 6. liga. Přivítaly jsme do naší velké ABL rodiny další nové týmy, některé však svým výkonem aspirují na rychlý postup skupinami nahoru. Ale také jsou mezi námi opravdu ryzí rekreační hráči a těm patří samozřejmě také paleček nahoru.

Skvělý výkon předvedli především Kuchtíci (20 bodů). Hned v úvodním zápase sice prohráli s For Fun 2:3, jenže pak zařadili vyšší rychlostní stupeň a výsledkem je nejen pozice lídra 6. ligy, ale předevší skvělý týmový průměr. S malým bodovým odstupem na Kuchtíky se nám pak vytvořila silná trojice pronásledovatelů, vedená druhými Pulci (17,5 bodu), o dva body zpět jsou třetí Trosečníci (15,5 bodu) a s nejmenší, půlbodovou ztrátou, následuje čtvrtý For Fun (15 bodů). Výsledky jsou tak těsné, že po druhém kole může vypadat pořadí tabulky zcela jinak. Absolutní a opravdový nováček ABL, Mišmaš (7 bodů), uzavírá tabulku soutěžních týmů na pátém místě. Ale to vůbec nevadí. Je potřeba nabírat zkušenosti a nebát se jít do dalších bojů. Bohužel se nepodařilo zajistit hráče pro tréninkový tým Sparing, který by zpestřil tento úvodní bowlingový večer 6. ligy. Tak snad příště.

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali Petr Ševeček (Kuchtíci) s průměrem 183,40 bodu a Nikola Daňková (Pulci) s průměrem 133,75 bodu. 4 body pro své týmy vybojovali Mojmír Klanica (Trosečníci) a trio Kuchtíků – Petr Ševeček, Robert Ottopal a Roman Pernický. Nejvyšší nához si za pěkný výkon 231 bodů připsal Miloslav Chocholatý (For Fun). Týmové statistiky ovládli jasně Kuchtíci s krásným nejvyšším náhozem 572 bodů a skvostným celovečerním průměrem 525,40 bodu. Co na to říkají týmy z vyšších lig?

Z úvodního hracího večera 6. ligy Valašské Meziříčí je to vše. K druhému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme ve středu 29.9.2021, začátek opět v 18:00 hodin. Díky všem za parádní bowlingový večer a těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz