Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Růžový Pahorek postupuje z 1 místa.

Historie14.ročník 2013jaro 2013severní Morava1.liga1.liga B4.hrací den

Tak nám skončila i druhá skupina 1 ligy a již víme, kdo bude bojovat o titul a kdo o záchranu. Růžový Pahorek si s přehledem došel k 1 místu ale boje o další pořadí byly zajímavé až do posledního kola a neustále se pořadí měnilo  nakonec se  na druhé místo prosadilo družstvo 3Made, které i díky Jirky  Madeckého,  který si rovinou hodil krásných 277 bodů (což je mimochodem i letošní maximu v našem regionu) a odsunuli  tak Kemenangan na poslední čtvrtou  postupovou pozici. Z třetího místa postupuje AWT Team.  První nepostupové místo obsadilo polské družstvo Tygrysy, které jako nováček bojovalo, ale bohužel to nestačilo a musí svou příslušnost v první lize potvrdit v bojích o záchranu stejně jako FBC ŠenovSK CNC Produkt A.

Něco málo ze statistik do VIB Gold klubu se kromě již zmíněného Jirky  Madeckého   277 zapsal i Lumír Pecha 253 a 4 hráči se zapsali do VIB Silver klubu. Jiří Madecký  z 3Made byl i nejužitečnější pro své družstvo bodově. Průměrově nejlepší ženou skupiny byla Karin Pechová a mezi muži Matěj Foťko.

Připomínám hráčům že  skupina o titul se hraje 7 a 28 května na herně Xbowling Třinec  a skupina o záchranu 6 května na herně  SKY Ostrava a 20 května Xbowling Třinec.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz