Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Roztoky Bowlers ovládli komorní úvod 4. ligy v Dejvicích.

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední ČechyDejvice4.liga1 hrací den

Po letní přestávce odstartovala ABL již i v Dejvickém Bowling & Billiard Centru a sice premiérovým hracím dnem místní 4. ligy. Ta, postupy do ligy vyšší i těsně před startem soutěže odhlásivšími se týmy, poznamenána, neboť konečný počet pouhých slovy PĚTI startujících družstev se navíc díky informačnímu šumu snížil o BK Techniku C, takže 1. hrací den odehrálo pouze kvarteto mužstev. Absentéři však již od druhého kola hrát budou a doplní-li se počet družstev aspoň na přijatelný počet sedmi, toť je ve hvězdách...

Přesto v tradičně rodinném specifiku i vztazích místní herně běžné, tento večer přebitý spíše prostředím komorním příchozím v systému měnění pouze čtyřech drah nic neubylo z elánu a bowlingového nadšení i pohody. Nejlépe se s formou i štěstím po herní odmlce popasovali Roztoky Bowlers, když pánové nepoznali hořkost porážky a v závěrečném duelu večera alias přímé konfrontace s Ajetem, byť se štěstím, uhájili s konečnými 17 body vedoucí pozici. Ajeto ztrácí 3, 5 bodu a o bod další je zpět prozatím bronzová Dajána. 7 bodů pak mají na svém kontě v silně kombinované sestavě nastoupivší Žumpaři, jímž patří stupínek bramborový.

Nejvyššího výkonu večera a po hříchu jediným, kdo dosáhl hranice dvouset bodů byl s výkonem 202 bodů tahoun vedoucích Roztok Bowlers Michal Fišman. Je i hráčem Nejlepším při průměrech 173,75 bodů, ženou je lepší prozatím z dua hráček Ajeta Albína Stukalo díky průměru 159,75 bodů. Oba jmenovaní jsou poté i leadery kategorie Nejužitečnějšího hráče, když nepoznali při zisku 4 bodů hořkost porážky. Třetím do party coby neporažený je ještě Luděk Hrnčíř (Dajána).

Druhý hrací den čeká na všechny zúčastněné již za 3 týdny a sice tradičně v pondělí a to 30. září, snad již tentokrát s kompletním osazenstvem.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz