Restart se vyvedl Bronzový sršňům!

21.ročník 2020podzim 2020severní MoravaTřinec5.liga1.hrací den

Po nedohrané Třinecké jarní části, kterou zapříčinil stále tiskem omílaný koronavírus se po 199 dnech v pondělí 12. září sešli k podzimnímu již 21. ročníku ABL bowlingově nadržení  bowlaci 5. ligy. Po úvodních ceremoniích a krátkém tréninku, ve kterém bylo znát, že většina přítomných hráčů už velice dlouho nedržela své koule ve svých rukou. Do ostrých bojů o body museli bohužel i bohu dík všichni stejně rovnýma nohama. Nejvíce vyrovnané nohy, pardon výkony, předvedli Bronzoví sršni (18 b.) spolu se Spider teamem Třinec (18 b.) kteří shodně bodovali a tak o vítězi prvního hracího dne rozhodlo skóre, jež měli o 39 kuželek lepší bzučící Sršni. K třetímu místu se prokouleli velice veselí a družní Strikéři (13 b.) následování na čtvrte pozici Werktriem (10 b.). Pátou příčku zaujali Bodliny (9 b.) a tabulku uzavírá Přímo z práce (7 b.).

Nyní jsou na řadě statistiky družstev, v kterých průměrově vynikli Bronzoví sršni s průměrem 471,0. Nejvyšší nához 519 se povedl polské družině Přímo z práce a taktéž Spider teamu a jdeme na statistiky jednotlivců. Nejlepším sběračem byl Tomáš Kubát hráč Bronzových sršňů s maxi 5 body. Nejvyšší nádherný nához 245 předvedl Přímo z práce Mateusz Maszlanka a taky se díky této hře stal hvězdou večera průměrem 167,6 a hvězda v ženském je Julia Ježková s průměrem 129,2.

První den je už za námi další čtyři před námi, takže co bylo dnes, už může byt příště úplně naruby a tak nezapomeňte, že druhy hrací den se odehraje v pondělí 19. října 2020.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz