První hrací den patřil týmu Bowling Academy

23. ročník 2022podzim 2022severní MoravaŽilina1.liga1.hrací den

A jeto tu! V úterý 20.9.22 v 18.30 odstartovala 1. liga v Žilině. Nastoupily proti sobě všechny týmy z loňské sezóny až na jednu malou změnu. A tím je tým Bad Lasard. Všichni jsme byli zvědaví, jak si v této lize povedou. Hned první den získali 8 bodů. Jsou sice na posledním místě, ale ztrácí jen 2,5 bodu na třetí místo. Ostatní týmy, které nastoupily do této soutěže, jsou: Bowling Academy, Kofola Team, Bowling Academy junioři, Koľko Kolkov a KPI.

V prvním hracím dnu si nejlépe vedl tým Bowling Academy. Vede tak tabulku s 22,5 body a na druhý tým si vybojovali náskok 8,5 bodu. Druhé místo patří mladému seskupení Bowling Academy junioři. Dnes získali 14 bodů. 10,5 bodu a třetí příčku si přivlastni Kofola Team. O čtvrté místo se pak dělí týmy Koľko Kolkov a KPI s 10 body. Střed tabulky je hodně vyrovnaný a těšíme se tak na další kolo. Abych nezapomněl, nejvyšší nához týmu s výsledkem 605 bodů patří týmu Bowling Academy.

A teď se vrhneme na jednotlivce. Hráčem s nejlepším průměrem 195,5 bodu se stal Marek Škorvánek (Bowling Academy). Nejvyšší nához ale dnes patří Šimonu Jarošovi (Bowling Academy junioři) za krásný nához 231 bodů. Mezi ženami si nejlépe vedla Romana Repkovská (Kofola Team) s průměrem 145 bodů. Hned v první hře si hodila i nejvyšší nához žen s hodnotou 185 bodů. Hráč, který dnes pro svůj tým získal nejvíce bodů, je Mikuláš Bikár, který urval 4,5 bodu.

Všem moc děkuji za pěkný večer a velkou trpělivost. Už se na vás těšíme v příštím kole, které se v Bowling Academy Žilina odehraje 4.10.2022. Začátek klasicky v 18:30 hodin.

výsledky

J.M.

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz