Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Prahy a střední Čechy zná nové mistry, Ondřeje Michala a Věru Šebovou

23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyMistrovství regionuRekapitulace

Máme za sebou další finále, které se odehrálo v neděli 12. června a tentokrát na finálovou část Mistrovství regionu jednotlivců ABL Praha/střední Čechy dorazilo 14 hráček a 45 hráčů. Pro hráče bylo připravené trochu složitější mazání, a opět jsme se sešli na herně Xbowling Duo Prosek. V kvalifikačních hrách se hrálo na 4 kvalifikační hry.

mužích se boj strhl o 32 postupových míst a v ženách se dál probojovalo 8 žen do bojů play-off. Všechny zápasy i u žen se nově hrají na součet dvou her. V mužích odstoupil do dalších bojů Petr Mráček, který udělal radost Václavu Janečkovi. Mezi nejlepší dva hráče se dostali Ondřej Michal a Richard Nosek, kde i celodenním průměrem potvrdil svoji formu Ondřej Michal, a tím pádem na druhém místě skončil Richard Nosek. Ze třetího místa se mohl radovat Emil Krubert. V kategorii P165 první místo vybojoval Emil Krubet, druhý skončil David Mojka a třetí Václav Janeček, který má cenu připravenu na Duu.

V kategorii žen si první místo připsala Věra Šebová, která zaskočila i sebe samotnou, druhé místo vybojovala Irena Straková a třetí místo získala Lenka Málková. V kategorii P165 první skončila Lenka Málková, druhé místo patřilo její soupeřce Janě Schönové a třetí se umístila Hana Šulcová, která má opět cenu na herně.

Finále jednotlivců se hraje v neděli 19. června 2022 opět na herně Xbowling Duo Prosek.

VÝSLEDKY MUŽI:   kvalifikace   -   play-off   -   konečné výsledky

VÝSLEDKY ŽENY:   konečné výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz