Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pozvánka na Mistrovství regionu a Finále B

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední ČechyMistrovství centerRekapitulace

 

Po dohraných Open Mistrovství center ABL regionu Praha / střední Čechy následuje Mistrovství regionu, které se koná na Xbowlingu Prosekneděli 16. ledna 2022. Z kategorie mužů jsou přímo postupující následující hráči: Ondřej Mlynář, Jiří Bleša, Filip Jirásek a Tomáš Liebich, další hráči si postup vybojovali z Proseka, Zličína, Žižkova a Benešova. Aktuálně pokud se nikdo neodhlásí, je posledním postupujícím Petr Pilař se zahraným průměrem 184,50 v kvalifikaci.

V ženách si přímý postup zajistila Irena Straková a Věra Váchová, k nim se opět přidají další hráčky, které se zúčastnily na jednotlivých center a poslední postupující je Krystýna Janočková se zahraným průměrem 167,17. Pro obě kategorie je otevřena aktuální obsazovačka, tak se stačí nahlásit a pokud již předem víte, že hrát nebudete, dejte to prosím vědět co nejdříve, aby se mohli nahlásit další hráči v pořadí.

Mimo to je také připraveno pro hráče Kategorie B samostatné finále, do kterého postupuje prvních 18 hráčů a hraje se 25. ledna na Xbowlingu Žižkov. I zde platí, že pokud předem víte, že se finále nezúčastníte, dejte to vědět. Se všemi se těšíme na finále, odkud postupují hráči na celorepublikové finále jednotlivců.

Kompletní výsledky Mistrovství center – ZDE

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz