Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Poslední Slag Boys bral 2. HD 3. ligy Třinec

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaTřinec3.liga2.hrací den

Je to tak. Po prvním hracím dnu uzavíral bez jediné výhry Slag Boys (16,5 b.) tabulku se ziskem chudobných pěti bodů. Ve druhém to byla zcela jiná písnička, Boysi dokázali čtyřikrát zvítězit a pachatel jejich jediné porážky se stal celkový lídr Versus (16 b.). Ten si shodně taky připsal 4 – 1, jenže menších bodových zisk z vyhraných duelů jim dnes o půl bodíku stačil jen na druhé místo i to bohatě stačilo na navýšení náskoku po prvním hracím s jednoho a půl na sedmibodový na Pecaře (15 b.). Na třetí pozici se umístil RK Jablunkov (12,5 b.) který ještě za pět minut sedmnáct sháněl hráče, když jednička družstva zapomněla termín tohoto dne a nedorazila na místo činu. Naštěstí na hernu přišel trénovat hráč páté ligy Radek Cieslar a místo tréninku z toho měl ostrý start o dva levely výše! Na čtvrtce se umístili Pecaři (11 b.), až pětka zůstala na Olzu (10 b.) pokořitele vedoucího Versusu a negativní obrat se povedl BoAnTaBo (9 b.), v prvním HD druhý a v dnešním s jedinou výhrou zcela poslední.

Převraťme list a pojďme na statistiky, čertík Bertík byl host 3. ligy Radek Cieslar bral jediný všech pět „B“ v užitečnosti, v té se mu nikdo jiný nevyrovnal a vytvořil si svůj průměrový ABLácký osobák 186,4, no neměl to RK Jablunkov z „Pekla štěstí“!!! Náhozy dnes zviditelním dva, protože byli za tričko, silver za 226 bere Artur Nowak a gold za nejvyšší 266 Tomasz Wasilewski oba členi vedoucího Versus. Nejlepším hráčem večera se stal Tomasz Wasilewski s průměrem 199,2 a nejjj žena Anička Bittalová dala průměr 155,0. Nejlepší družstvo Versus zahrálo nej nához 625 a taktéž průměr 532,0!

Po druhém hracím dnu Vás zvu na třetí a ten se uskuteční ve středu 13. listopadu 2019. Začínáme přesně v 17 hodin tréninkem a smůlu bude mít ten tým, který se opozdí. Proč? Protože přijde rozházení a mě to určitě nerozhodí! Těším se na vás všechny a nejraději už před sedmnáctou hodinou. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz