Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po kolapsu Boulerů vybojovali v Benešově prvenství Sirotci!

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyBenešov4.liga5 hrací den

V pondělí 21. listopadu vyvrcholila závěrečným hracím dnem nejvyšší benešovská soutěž, 4. liga Benešov. A bylo to drama až do posledního zápasu (Bouleři vedli před 5.HD o 9,5 bodů - pozn. autora).

Slabší den si vybrali Bouleři a dokonale toho využili Sirotci, kteří byli 5. hrací den nejlepší a celkově se bodově dotáhli na Boulery. Rozhodovalo tedy skóre a to hrálo ve prospěch obhájce titulu. Vyhrávají tedy Sirotci, kteří se museli 5.HD obejít bez nejlepšího hráče skupiny, Petra Zacha st. Třetí místo vybojovali Kosteláci, za které hraje nejlepší a zároveň nejužitečnější hráčka, Martina Králiková. Martina byla rovněž autorkou nejlepšího náhozu 5.HD, když hodila 212 bodů. Nejvyšší týmový nához 5.HD: 552 bodů, Lesy Zelenáči "A", kteří paradoxně sestupují. Do nižší 5. ligy je doprovodí Zlatej střed, který obsadil 5. místo. Na klidném čtvrtém místě končí sezónu partička s názvem Retro

Podzimní část ABL však tímto nekončí... hned začátkem příštího roku se odehraje Mistrovství ABL Benešov. Proto sledujte obsazovačky na tuto prestižní akci, z které se dá dokráčet až na celorepublikové Mistrovství ABL.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz