Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po 1. HD v 3. ABL Tišnov vede tým Tři Tety

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga1.hrací den

Dámy a pánové, je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Na centrum Xbowling Tišnov nám v pondělí 13.9.2021 odstartovala po dlouhé covidové pauze ABL liga. Hip hip hurá, hip hip hurá. Jako první se nám představila 3. ABL Tišnov, a to ve složení SCORE KING, SIMPSONOVI TIŠNOV, ŠAVLOZUBÉ KUŽELKY, TŘI TETY, WEAPON X a XTEAM.  Úvodní představení máme za námi a pojďme se podívat na výsledky a výkony hráčů.

Vítězným týmem večera se ziskem 17 bodů jsou Tři Tety. Na druhém místě se usadil Xteam, který uhrál 15 bodů. Bronz zatím drží Score King a Weapon X, oba týmy mají na svém kontě 13 bodů. Na pátém místě jsou Šavlozubé Kuželky se ziskem 9 bodů. Poslední příčka zatím patří týmu Simpsonovi Tišnov8 body. První hrací den máme úspěšně za námi a budeme bedlivě sledovat, jak se nám tabulka v dalších hracích dnech bude vyvíjet.

Dostáváme se hráčským statistikám. Nejlepším hráčem kola se stal Petr Záluský, který zahrál povedený průměr 193,40 bodů. Nejvyšší nához nám předvedl ostřílený borec František Mach, který předvedl krásný nához 248 bodů. Nejlepší ženou kola se stala Pavla Poláčková s průměrem 154,80 bodů. V užitečnosti nám 4 body pro svůj tým získala hned čtveřice hráčů, a to jmenovitě Jiří Staněk, Miloš Otiepka, Tomáš Kolařík a Petr Záluský. Všem patří velká gratulace.

Důležité upozornění: Změna termínu 2. HD pro 3. ABL Tišnov. Vzhledem k prodlouženému víkendu se druhé hrací kolo uskuteční v úterý 5.10.2021!!

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz