Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ogaři budou ještě dlouho vzpomínat na tento večer

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez6.liga2.hrací den

Tak, vážení a milí. Ve středu 27. března 2024 se v našem centru Xbowling ValMez uzavřely druhé hrací dny jarní části ABL. Jako první kolo, tak i toto druhé uzavřela 6. liga. A že to byla podívaná. Po prvním večeru jsme psali, že to vypadá na spanilou jízdu týmu Hit&Miss, no po středě je vše jinak.

Nadpis článku jasně napovídá, komu že se dařilo nejvíce. Ogaři (25 b. – celkem 44 b.) zahráli opravdu na sebe jako z říše snů. A když ne snů, tak na 100% to byl jejich nejvydařenější večer za kooolik sezón. Za velký zisk bodů a zápasovou bilanci 6:0 dostali velkou odměnu v podobě postupu na první místo. Samozřejmě k nim míří naše gratulace a vzkaz: „Jen tak dál“.  Ovšem pochválit musíme také druhý tým večera, Stormers. Ono totiž, když si detailně prostudujete výsledky, tak zjistíte jednu velmi zajímavou věc.

Stormers (20 b. – celkem 37 b.) si připsali pouze 2 prohry a obě s Ogary. Takže ono to mohlo být i naruby, jenže nebylo a na „kdyby“ se nehraje. A tím pádem jsou výsledky takové, jaké jsou v zápisech. A Stormers za tento výkon dostali také odměnu. Dokázali se probojovat na průběžné druhé místo. A to všechno musel skousnout tým úvodního večera, Hit&Miss (13 b. – celkem 36 b.). Jenže vše „špatné“ je k něčemu dobré, protože je nám jasné, že to „Hiťáci“ takto nenachají a můžeme v příštím kole od nich očekávat ne Storm, ale přímo Hurricane. No a naši mladí přátelé? UAlfa (2 b. – celkem 3 body) pomalu, ale jistě, sbírá zkušenosti a vybojvala další 2 bodíky. Hlavně ale, jejich tréninková píle je vidět na týmovém průměru. Zatím, co v úvodním kole měli hoši průměr pod 300 bodů, v tomto uhráli průměr již více jak 340 bodů na zápas. Je jen otázkou času, kdy urvou i svůj první vítězný zápasový skalp.

A nakonec ještě doplníme statistiky 2. HD. Hráč večera (průměr 165,50 bodu) a nejvyšší nához (197bodů): Rosťa Konvičný. Hráčka večera (průměr 142,17 bodu) a nejužitečnější hráčka (6 získaných bodů): Linda Nečasová. Nejvyšší týmový nához: Stormers (472 bodů). Nejlepší týmový průměr: Hit&Miss (435,67 bodu).

Z druhého hracího dne 6. ligy je to vše. K třetímu kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme ve středu 10.4.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Přejeme krásné svátky velikonoční a těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz