Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Oderská banda si odváží titul z 6. ligy ValMez

19.ročník 2018jaro 2018severní MoravaXbowling ValMez6.liga6.hrací den

Další skupina ABL, která měla na programu v centru Xbowling ValMez svůj poslední 6. HD byla 6. liga. Stalo se tak v úterý 15.5.2018 a hrálo se v poklidné atmosféře, neboť bodové rozdíly mezi jednotlivými týmy před posledním HD byly tak velké, že jen zázrak by mohl způsobit změny v celkové tabulce. Za Sparing si přejeli zkusit atmosféru ABL pánové z Opavy a tak to vypadá na další přírůstek do naší ABL rodiny.

Oderská banda (126,5 bodu) opět potvrdila svou suverenitu a vítězí i celkově, druzí jsou při své premiéře Hafani (108 bodů), třetí místo patří družstvu DAMETO (96 bodů), čtvrtí jsou Panters (77 bodů) a páté místo zbylo Kamarádům (41,5 bodu).

První dva týmy mají právo bojovat v baráži o postup do vyšší soutěže, tedy do 5. ligy. V ní se utkají s týmy For Fun a Volňásci. Ostatní tři týmy mají jistotu 6. ligy i na podzim, jelikož tato skupina je u nás v současné době nejnižším stupněm ABL a to i v případě rozšíření soutěže o 7. ligu.

No a pojďme na celkové statistiky jednotlivců. Titul nejužitečnějšího hráče patří Petrovi Dvorskému (Oderská banda) za 23 bodů. Současně je Petr i nejlepším hráčem 6. ligy s průměrem 169,54 bodu. Nejvyšší mužský nához 228 bodů s visačkou VIB Silver zahrál jeho týmový kolega Dan Ševčík. V ženách byla nejužitečnější Irena Dorňáková (Hafani), když nasbírala 22 bodů. Jana Dvorská (Oderská banda) se pak stává nejlepší ženou díky průměru 144,16 bodu a je i autorkou nejvyšší hry mezi děvčaty - 186 bodů. No a zbývá nám nejvyšší týmový nához a tím je 577 bodů Oderské bandy.

A touto informací již končí naše zpravodajství z 6. ABL Xbowling ValMez a my Vám chceme poděkovat za skvělou atmosféru během všech HD i při závěrečném vyhlašování. Tímto ale ještě jarní část ABL nekončí. V červnu nás čekají Mistrovství Valašského Meziříčí, Mistrovství regionu (vše jednotlivci), případně baráže o postup na MČR ABL, které se poprvé hraje na Moravě, v nejnovějším a nejmodernějším centru ČR, brněnském Bébéčku. Všechny potřebné informace k těmto akcím najdete na Vaší stránce 6. ABL Xbowling ValMezMějte se hezky a těšíme se na Vás.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz