Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se třetí hrací den 5. bowlingové ligy na bowlingu Vojkov.

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyŘíčany5.liga3 hrací den

Bohužel na dnešní hrací den nedorazily dva týmy Pražská plynárenská ani Kolečkáři. Takže dnes začneme od pátého místa, které obsadili SN VYŽLOVICE (4 body), kterým se dnes nedařilo podávat vyrovnané výkony. LOS AMIGOS (6 bodů) získali o dva body více a tím se jim podařilo obsadit místo čtvrté. Třetí pozici obhájil tým 60 PLUS (8 bodů), a tím všem předvedl, že i když se nedaří, dá se zabrat a vybojovat slušné umístění. Druhé místo, také již podruhé, uhájila BT LOKARDA (14 bodů). A na místě prvním, stejně jako v předchozích dvou dnech, zůstávají BERUŠKY (18 bodů). Chvíli to vypadalo, že alespoň pro dnešní den budou sesazeni BT Lokardou, ale poslední zápas rozhodl o konečném umístění tohoto hracího dne. 

Co se nejvyššího náhozu a nejlepšího průměru týče tak u žen dnešní hrací den ovládla paní DAGMAR FRÝDLOVÁ (60 Plus). Které se podařilo nahrát  rovných 200 bodů a to hned dvakrát! Tím pádem i nejvyšší průměr 184,75 bodů patří této zkušené dámě. 

U mužů je to podobné. Nejvyšší nához i průměr patří jednomu muži. JAROSLAV NOVOTNÝ (BT Lokarda) nahrál nejvyšší náhozy 224 bodů a 236 bodů, což jsou dnes zdaleka nejlepší výsledky. A tím se mu podařil i nejlepší průměr a to krásných 193,25 bodů. Naopak pan MIROSLAV MICKA (60 Plus) dnes neměl štastnou ruku a ani jednou se mu nepodařilo pokořit hranici 120 bodů, čímž si zajistil dnes nejslabší průměr. A byl jsem výslovně tímto hráčem požádán, ať to zde zdůrazním.

Každopádně poslední hrací den je v dohlednu a i když první tři příčky už jsou nejspíše jasné, je možné, že se konečné pořadí ještě promíchá. Rozhodně je na co se těšit. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz